Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hülyeség lenne pelenkát...

Hülyeség lenne pelenkát használnom ha gyakran kiázom?

Figyelt kérdés

Főként éjjel fordul ez elő velem. Oldalt kiázik a betét, pedig elöl-hátul lenne még "hely". Mit gondoltok? Badarság lenne? Tampont meg kelyhet nem akarok használni, mindenképpen maradnék a betétnél.

Nem szívesen állítanék be ébresztőt hajnalban, ha lehet akkor egyben át szeretném aludni az éjszakát.

Napközben is néha vannak gondok bár ott gyakrabban ki tudok menni feltéve hogy van a közelben mosdó.



2020. okt. 27. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy hajlandó felkelni 1x azért, hogy ki cseréld a betétet higiéniai okokból? Igen, hülyeség lenne a pelenka, de a lustaság nagyúr... Hány éves vagy? Majd ha lesz egy kapcsolatod, magyarázd el neki, hogy ja bocs én pelusba alszok mert megvan és lusta vagyok felkelni cserélni
2020. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
En is felkelek olyankor, van hogy egy ejszaka tobbszor is. Persze zavaró, mert olyankor eleg kábán kelek reggel. De ez van 🤷🏻‍♀️
2020. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem siman hasznalhatsz.

En pl a fordított voltam, keltem cserélni 2-szer is ejjel, ha durvan megvolt. Neha picit ataztam meg igy is.

Miota van baratom éjjelre megveszem a legdragabb éjszakai betetet, hogyha csak egyszer ébrednek fel magamtol, akkor se azzak at. Ébresztővel meg nem akarom felkelteni a parom, mert nagyon nehezen alszik vissza (Bar nekem az éjszakai is mar olyan pelus feelinges...)

2020. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Legalább 4x is fel szoktam kelni, mert eléggé para a helyzet. :/
2020. okt. 27. 09:33
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Akkor vagy vékony betétet használsz (létezik már ultra night) vagy valami probléma van és nemsokára elvérzel. Menj nőgyógyászhoz ha ennyire durva a vérzésed.
2020. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5: köszi :) Szoktam menni rendszeresen, eddig szerencsére azt mondták gond nincs, de "ez van". Meg hogy cseréljek gyakran.
2020. okt. 27. 09:51
 7/20 A kérdező kommentje:
3-as: te mit használsz?
2020. okt. 27. 10:40
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Nekem szupermegoldast jelent eros verzesre, mikor eltiltottak a tampontol mutet utan, hogy egy, vagy akar ketto lap vecepapirt, vagy zsebkendot a betet tetejere hajtogatok. Nemcsak idomul a testemhez, hanem ugy viselkedik, mint az itatospapir. Es nem fulled be, plusz, a vecebe dobhato es azonnal masikat teszek be.

Ne illatositott papir legyen.

2020. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
8-as jó nagy baromságot ír! Használj éjszakai betetet (pl. Always platinum night)
2020. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Always ultra secure night, meg Always radiant-ból a leghosszabbat. (Nem tudom kapható-e Magyarországon, vagy külföldről kell rendelni, nekem ismerős hozza haza.)
2020. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!