Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kelyhet használók, ti használt...

Kelyhet használók, ti használtok mellé betétet kiegészítésként, vagy magában használjátok csak a kelyhet?

Figyelt kérdés
Ha használtok, mivel egészítitek ki? Tisztaságival, vagy ugyanúgy rendes szárnyas betéttel? Mennyire szokott kiszivárogni? Avagy kell hozzá ténylegesen, vagy csak biztonsági okok miatt alkalmazzátok a dupla megoldást?

2022. máj. 19. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég kezdtem kelyhezni, pár hónapja. Béna vagyok, de lelkes, szóval nem mindig sikerül rendesen felhelyezni, az is lehet, hogy számomra nem megfelelőt használok. Ha rendesen sikerül, akkor nem szivárog semmi, de olyan is volt már, hogy gyakorlatilag semmennyit nem fogott meg. De ugye utóbbi esetben érzem, hogy jön belőlem a vér, szóval megyek is igazítani.

Mosható tisztaságit használok mellé.

2022. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Maradok az eldobható betéteknél. Sokkal praktikusabb és kényelmesebb számomra
2022. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton nem szivárog, viszont amikor megtelik, igen. Ezért én használok mellé. Ki kell tapasztalod. Ha nem erős a vérzésed, egész nap nem is kell cserélned (sokan vannak így), akkor lehet, hogy megleszel nélküle is.

(Én mosható, vízzáró aljú tisztaságival használom. Ez pont elég arra, hogy ha érzem,hogy szivárog, eljussak a WC-ig)

2022. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 nem az volt a kérdés, hogy te mit használsz. Ez a kérdés a kehely használókra vonatkozik.


Kérdező, én pl nem használok betétet hozzá. Néha akadnak balesetek, se az is nagyon kevés

2022. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Mosi szekta is be szokta magát reklámozni amikor nem kérdezik őket



2

2022. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hogy is mondjam....ők nem bunkóságból mondják, a témától eltérve, hanem SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL, mert a mosható betét és a menstruációs fehérneműknek több előnye van, ( logikus gondolkozással nem olyan nehéz rájönni erre) mint az egyszer használatos szaroknak, kezdve azzal, hogy pénztárca- és környezetbarát.
2022. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betétet használok mellé. Sokszor jól jött már.
2022. máj. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!