Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan fogamzásgátlót keresek,...

Olyan fogamzásgátlót keresek, amitől nem hízok, hanem épp ellenkezőleg: Lefogyok Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Eddig amit használtam rám adott kerek 30kg ot 1év alatt


Abba hagytam, majd óvszerrel folytattam, de sajnos úgy néz ki, hogy érzékeny vagyok rá mert el kezdek ott viszketni.


(Biztos hogy ettől van mert direkt kihagytunk 2hónapot szex nélkül és akkor kutya bajom sem volt, majd megpróbáltuk újra a dolgot és másnap már újra jelen volt a viszketés)


Spirál, injekció és társai nem érdekelnek!

Elköttetés sem.

Fiatal vagyok 25éves és van 2gyermekem.


Tehát keresem azt a fogamzásgátlót amitől Fogyni lehet!!!


2022. máj. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha hormonzavart okoz, mindenkinél másfélét. Ne játszadozz hormongyógyszerekkel, mert kegyetlenül pórul járhatsz!
2022. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Fogamzásgátlótól nem lehet fogyni, ahhoz kevesebbet kell enned. Ha allergiás vagy a latexre, vegyetek latexmentes óvszert.
2022. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta abbahagytad, azóta fogytál? Ha nem, akkor nem a tabletta okozta a 30 kiló pluszt.
2022. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk a 2 terhességtől is felmehet rád 30 kg


Mozogj


Egyél egeazségesebben

2022. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlótól nem lehet fogyni, de nekem pl a triodena nem okozott hízást. Amúgy, ha van két gyereked és még akarsz, akkor szülj gyorsan egy harmadikat, aztán köttesd el magad, vagy a párod tegye meg! Férfiaknál könnyebb is visszafordítani. Problem solved!
2022. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért brutál módon zabálni kell a 30kiló pluszhoz egy év alatt. Nem a foggátlótól volt.
2022. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgálótól fogyni lehetne nem lennének dagadt emberek.

Te sem vagy kivetel: mozgás és kalóriadeficit, kb 1 évet szánj rá.

2022. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!