Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO-ra fogamzásgátlót írtak...

PCO-ra fogamzásgátlót írtak fel, most erős hasi görcseim vannak?

Figyelt kérdés

15 évesen PCO-t diagnosztizáltak nálam, akkoriban nagyon rendszertelen volt a vérzésem, nagyon görcsölt közben a hasam, és eléggé pattanásos is voltam. Meg ugye voltak (vannak) petefészekcisztáim. Ekkor írtak fel nekem fogamzásgátlót, ennek már 6 éve. A pattanások elmúltak, a görcsök is, és a "vérzésem" is pontos lett persze. Viszont kb. fél éve a fogamzásgátló szedése előtti időszakra emlékeztetnek a hasi fájásaim. Volt már valakinek ilyen, hogy egy ideig jobb lett a fogamzásgátlótól, utána visszatértek a tünetek?

Tudom, hogy a fogamzásgátló csak elfedi a tünetek, abba is szeretném hagyni nemsokára, csak még nem beszéltem endokrinológussal. Most megijedtem, hogy rosszabbodott a betegségem.



2022. máj. 18. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!