Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Velemény a hüvelygyűrüröl?...

Velemény a hüvelygyűrüröl? Akinek van leírná vele a tapasztalatát?

Figyelt kérdés

#fogamzásgátló #Hüvelygyűrü
2022. máj. 23. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kíváncsi? Kb egy évig használtam, nem volt vele semmi gondom.
2022. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem valahogy akkor inkább már a tabletta, úgyis nagyon hasonló elven működnek. De kíváncsi vagyok, van-e valaki akinek kifejezetten jobban bevált szemben a tablettával. (Én is egyelőre gondolkozom az alternatívákon)
2022. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A napokban utána olvasgattam.

Azt tudom hogy kisebb a hormon tartalma a hüvelygyűrűnek mint a tablettáknak azért is szeretnék azt.


Szex közben vagy esetleg a nap folyamán az nem fog onnét elmozdulni?

Nehéz a felhelyezése?

Nagyjábol még van 1 honap a nőgyógyászig mert akkorra kaptam idő pontot addig meg van időm gondolkodni rajta.

2022. máj. 23. 08:30
 4/12 A kérdező kommentje:
Igaz hogy kisebb lesz tőle a libidó?
2022. máj. 23. 08:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok, a saját tapasztalataimat tudom leírni. Nem mozdult el egyáltalán, meglepően fixen maradt a helyén. Nem volt nehéz sem felhelyezni, sem eltávolítani. És a libidóm sem változott tőle. :)

Nekem inkább azzal volt bajom, hogy nem tudtam elég helyre felírni, hogy el ne felejtsem kivenni és feltenni az újat. Amíg tablettát szedtem, azzal nem volt ilyen gondom, a mindennapos cselekvéseket könnyebben tartom észben.

2022. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Remélem nekem se lesznek vele rossz tapasztalataim:D

Köszi a választ.

2022. máj. 24. 08:03
 7/12 anonim válasza:
Nekem volt olyan, hogy a farkamon maradt, amikor kihúztam. :-o Szóval kijött vele együtt, de persze simán vissza lehet tenni
2022. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En használom mar 4 éve. Első komoly barátommal vettük észre, hogy allergiás vagyok az ovszerre, akkor konzultaltam nogyogyasszal a labor után. Nekem semmi problémám nem volt vele soha, könnyen fel lehet helyezni mert egyeltalan nem nagy, osszenyomod és felmegy magától igazából, úgy kell feltenni hogy érezd meg hogy ki tudd venni. Én a telefonom naptáramba írom hogy mikor kell ki és be tenni. Barátomnak sose volt meg problémája vele, azt mondta sose érezte hogy ott lenne se semmi. Ugye mi óvszert nem használunk az allergiam miatt de nem lettem terhes, nem híztam, nem lett tole hormonalis bajom. Jobb mint a gyógyszer mert kevesebb benne a hormon, nem annyira káros. Nekem az egyetlen problémám az volt hogy mikor először helyeztem fel akkor akkor kellett amikor megjott, és azon a héten nem tudtam tampont használni, mert féltem hogy feljebb nyomja a gyűrűt. Ladeeringet használok, a 3 havi adag 12 ezer, kicsit draga, de inkább ez mint a megszakitasos modszer😃 spirált meg rézgyöngyöt nem akartak Nekem feltenni
2022. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
sziasztok, én is most szeretnék váltani tablettáról, mert elvileg alacsony hormonszintű... ( mirabella, lyndette ) de a libidóm teljesen tönkrevágta, és ki is szárított , ami miatt sokszor fájfalmas a szex.( azelőtt kb tocsogtam ..) és alternatívákon gondolkozom, legfőképpen gyűrűn. Tapasztalt vele valaki ilyen jellegű gondokat, esetleg hízást ?
2022. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En nem, a libidóm ugyanolyan, és nem is híztam tőle.

#8 voltam

2022. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!