Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ladeering hüvelygyűrűről van...

Ladeering hüvelygyűrűről van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Használta vki? Nuvaringról váltanek, állítólag korszerűbb..

2019. ápr. 5. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz, mint a Nuvaring, csak más gyártja.
2019. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nuvaring: "Az etonogesztrel 0,120 mg/nap, az etinilösztradiol 0,015 mg/nap mennyiségben szabadul fel a gyűrűből, mindkettő 3 héten keresztül."


Ladeering: "A gyűrűből 24 óránként átlagosan 0,120 mg etonogesztrel és 0,015 mg etinilösztradiol szabadul fel egy 3 hetes periódus alatt."

2019. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hallottam. Hogy ua csak más gyártja.
2019. ápr. 5. 18:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Akivel beszéltem és Nuvaringot használ, nem akar váltani. Ezért filozom.
2019. ápr. 5. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Full ugyanaz, csak olcsóbb. Ez még csak nem is olyan, mint egy tabletta, ahol esetleg a vivőanyag számít vmit (bár általában amúgy ott sem), hiszen ebben csak műanyag van, ami érelem szerűen nem szívódik fel.

De azt csinálsz, amit akarsz:D

2019. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz más néven.

(Nuvaringes vagyok, váltani akarok, de nem másik hüvelygyűrűre.)

2019. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig megneztem a nuvaringban van még vmi plusz dolog.
2019. ápr. 10. 11:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért váltasz?
2019. ápr. 10. 11:10
 9/9 Klauuu válasza:
Én 6 éve használok hüvelygyűrűt a nuvaringel kezdtem kb 1 éve váltottam leediring-re mert ugyanaz és olcsóbb.fél év alatt (2 dobozban) 2 eltört! Nyilván nem véd így és ha nem veszed észre időben mehetsz a sürgősségiert.. megéri több pénzt kiadni a jobb minőségre mert nem éri meg ez a pár ezer forint ezt a streszt és ugyanott vagy ha megkell venned a sürgősségit.. nem ajánlom a leediringet!!
2019. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!