Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem mesélni a...

Tudnátok nekem mesélni a hajbeültetésről bővebben?

Figyelt kérdés

Engem is utolért a nők rémálma, miszerint kopaszodni kezdtem. Ezért mielőbb szeretnék bővebb infókat szerezni a hajbeültetéssel kapcsolatban. Az interneten már utána néztem, de sehol sem írták azt amire kíváncsi lennék.

Mivel mindenhonnan hullik a hajam, így idegen hajszálakat ültetnének be? Valamint ezeknek mennyi idejükbe tellene kinőni? És a hajmosást ezentúl hogy kellene végeznem?

Van egy másik opcióim is. Az pedig a ragasztott haj lenne. Nem tudom a helyes szót erre, elnézést de biztosan tudjátok miről beszélek. Azt minden alkalommal le kellene vennem, majd ha megyek valahová újra felragasztani? Vagy az ott marad? És azt mosni kell, vagy csak azután hogy levettem? Esetleg árakra is kíváncsi lennék ha valaki járt már hasonló cipőben.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 23. 18:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!