Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki a hajbeültetés, és egyéb...

Ciki a hajbeültetés, és egyéb hajpótló "eszközök"?

Figyelt kérdés
Sok sok hajam kihullott, és már csak arra tudok gondolni hogy hajbeültetésen vegyek részt. Ideiglenesen paróka, vagy póthaj... Mennyire ciki? Én szégyellem hogy alig van hajam fejtetőn. Nem érzem magam nőnek sem. Mióta van ez a baj, azóta csúnyának látom magam. Régen gyönyörű dús egészséges hajam volt.... Hiányzik... De úgy néz ki hogy maximum ezzekkel a dolgokkal tudom pótolni. A be ültetés drága, de ha ez kell ahhoz hogy önbizalmam nőjön akkor megteszem. Parókát sem akarok, hisz az eléggé látványos, és mű. Maximum ideiglenesen. Hormonális hajhullás, elvileg ami kijött már nem nő vissza :(

2020. nov. 24. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, én sose szóltam be emiatt senkinek, van pár parókas és hajbeültetéses ismerősöm is. Jól áll nekik, több az onbizalmuk, én csak örülök annak ha valakit ez boldogabbá tesz és szerintem az emberek többsége így gondolja.


Egyébként az okát tudni? Kivizsgáltattad magad?

2020. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pcos-m van
2020. nov. 24. 17:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyenként, amelyik ismerősödnek hajbeültetése volt, mennyire maradandó?
2020. nov. 24. 17:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Félek hogy kiadom a sok pénzt és meg sem marad
2020. nov. 24. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Több éve volt neki, megmaradt, de ő olyan furán kopaszodott, nincs alapbetegsege.


Kezelik a pcost?

Nem tudom ez esetben mennyire lenne maradandó, de érdemes megkérdezni szakembert erről

2020. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából folyamatban volt, viszont teherbe estem, így hormonpanelt nem tudott csinálni az endokrinológus. De szerinte nagy esély van arra hogy ez a baj. Hisz pl, a pajzsmirigy jól működik, IR sincs. Minden rendben lenne, csak a cisztákból, petefészek méretének a változásából és a cikluszavarból derült ki hogy mi a baj. De így nem tudni 100%osan. Elvileg a fejtetőn lévő hajak hormonérzékenyek, a tarkón lévők nem. Így ha át ültetésre kerülne sor,akkor elvileg nem kellene kihullnia.
2020. nov. 24. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kevésbé ciki felvállalni a kopaszodást, mint egy paróka.

Vágasd rövidre mint Annie Lennox.

Vagy ha bevállalós vagy akkor told le nullásra mint Sinead O'Connor.


Amúgy volt egy lány ismerősöm aki szintén kopaszodott.

Velem vágatta le nullásra 2-3 hetente, mert van fodrászgépem.

Kb. 3 év után eléggé megerősödött a haja, akkor visszanövesztette, de akkor is csak csak rövidre.

Tök jól állt neki a kopaszság, pedig nem is különösebben szép arcú.

Azt mondta csomó pozitív visszajelzést kapott, hogy bevállalta.

2020. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki a paroka?

Pesten es neten rengeteg divatparóka van, ami megfizethető áron, szintetikus de nem műhatású, és van fejbőr része is. Mosható, göndöríthető. Nekem is van kettő, egy időbe mindennap hordtam. Mivel nekem hosszu hajam van, nem tudtam ugy leszoritani a hajam, es bepállik nap végére a fejbőr, illetve ha egésznap rajtad van, attól fájt a fejem, mert kicsit szoritott. Ezért ha parókához ragaszkodsz, lehet venni olyat ami csak a fejtetőt takarja, nézz szét neten. Szerintem nőiesebbnek éreznéd magad mint kopaszon.

De en senkit nem néznék le amiért kopasz vagy ha parokát hord, ez mindenki saját dolga

2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem merném felvállalni ezt az állapotot
2020. nov. 24. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Hajbeultetès maradandó, ostobaság hogy kihullik par éven belul. Olyan tartós lesz mint a tobbi hajszalad, Nem azert fog kihullani mert at lett ultetve
2020. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!