Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt hasonlo problem...

Valakinek volt hasonlo problema? Petefeszek gondok.

Figyelt kérdés

Majus 11 en kellett volna megjonnie, csinaltam 2 tesztet is 3 illetve 5 nap mulva, negativak lettek. 10.napon mentem nodokihoz, aki megallapitotta,hogy megvan nagyobbodva a petefeszkem, nem tudnak megerni a tuszok, UHn mutatott vagy 5-6 darabot. Leleten irja hogy 12 mm nagysagu endometrium, PCO szerkeszetu megnagyobbodas. Kaptam norculotot elvileg 10 nap utan meg kellene jonnie, doki szerint nagy az eselye hogy nem fog, vagy,ha igen,akkor kovi honapban is ugyanez lesz a helyzet. Meg 3 napom van amig szednem kell a gyogyszert.

Van valaki aki hasonlo problemat elt at?


2022. máj. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel miért mentél orvoshoz, rendszeresen előfordul, gyerektervezésben vagytok?

2 hét késés nem egy olyan gond, amivel gyógyszeresen stimulálni kellene a ciklusod, ha ez csak egyszer fordul elő! Teljesen normális, ha akár egy teljes ciklus kimarad néha.

2022. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt mar ilyen, ugyanigy gyogyszert kaptam ra. Illetve tobbszor volt hogy ketszer jott meg egy honapban.

Nem tervezunk gyereket.

Ereztem hogy meg kellene jonnie,jottek a szokasos tunetek,de nem tud es nagy alhasi fajdalmaim voltak,majd beszartam konkretan.

Doki szerint nem normalis hogy ennyire nagyobb a petefeszkem.

2022. máj. 26. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod ágyúval lő verébre, keress másikat! Adott endokrinológushoz beutalót?
2022. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta h megvárja a gyogyszert kovetoen mi lesz, utana menjek vissza es beutal ahova kell.
2022. máj. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!