Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején bal oldali...

Terhesség elején bal oldali petefészek fajdalom, derék és hátfájás volt valakinél?

Figyelt kérdés
Orvoshoz jövő hétre van időpontom, de kicsit aggódom miért fájnak az említett testrészek. Napokig fájt a derekam meg a hátam, a hasam alja, ma felváltotta alul a petefészekné érezhető szúrás, fájdalom. Magne b6ot szedek. Remélem nem lesz baj. Cisztám is van petefészek helyén. mert az egyik petefészkemet kivették. Vagy lehetséges egy kis gyulladás vagy felfázás ami okozhatja ezeket a gondokat? Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 24. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Az én terhességeim elején mindegyiknél voltak ezek a fájdalmak felváltva a 15-16. Hétig legalább.:)
2016. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aggodj, nekem ugyanez volt, es total bepanikoltam, hogy mehenkivuli. Aztan 7 hetesen elmentem orvoshoz, e latta a szivhangot. Azt mondta, a mehszalagok nyulnak, es no a mehem. Lehet, hogy neked is kicsit hatrahajlo mehed van, ezert erzed jobban. Ne aggodj!!!
2016. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A cisztát leszámítva ugyanezeket érzem en is, kérdező mi lett veled?
2016. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!