Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem nő a mellem. Hetedikes...

Nem nő a mellem. Hetedikes vagyok, de nem nő a mellem, nem látszik csak egy, , cseresznye mag" ha megpróbálom kitömni vattával, akkor befojásolja a növekedését?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném már hogy nagy mellem legyen,és hogy látszon a póló alatt.. aki erre a kérdésre rosszat akar válaszolni,az kérem hanyagolja!!
2010. szept. 18. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia irsz enkem privit én is 7.es vagyok és enm nőő a mellem oylan jó lenne valkivel bezsélni..:)
2010. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, Te egy kicsit később érsz! De akkor sincs semmi baj, ha felnőtt korodra kicsi marad. Attól Te még nagyon szép és értékes lány vagy!!! De még évekig nőhet! Ne keseredj el!!!
2010. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem épp hogy látszott 8. ban.

Sose lettem nagy mellű,viszont kicsi se maradt,inkább szép formásnak mondanám.

Most hogy gyerekem született,nőtt még kicsit.igypont jó:)


Amugy 16 évesen kezdtem melltartót hordani,annyira nem volt semmim addig.

2010. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem se lett nagy mellem, mégis megnéznek a pasik, talán a kisugárzás miatt. Kérdezd meg anyukádat, hogy volt vele, valószínűleg a te fejlődésed is hasonlóképp fog végbemenni, mint az övé.
2010. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Több hátrány közül van egy nagyon feltűnő hátránya a nagy mellnek, ha egy nagymellű nő beszélget egy pasival, a pasi tuti nem a szemébe fog nézni, még akkor se, ha halálosan komoly témáról van szó... :-D
2010. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nzd meg yanyukádnak mekkora, és ugynaakkora lesz a tiéd is, de lehet, 23 évas korodig még nőket, úgyhogy no para.


Nekem pl a fogamzásgátló szedéstől lett nagyobb olyan 18-20 évesen, de emlékszem hogy 14évesen még semmi nem volt.

A strandon még azon filóztam minek nekem melltartó, amikor tök deszka vagyok. Hát így jártunk.


Viszont nekem már nőtt, úgyhogy ne keseregj, nekem már pont jó, normális méretű. Olyan hú denagy sosem lesz, de legalább lógni sem fog soha :)

2010. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó,a mell és a nemiszervek mérete,fiúkra gondolok utoljára nem függ a szüleidtől,csak a magasság.Anyámmé 95/C,enyém 75/80 melltartóttól függ.Akkor van kismellű nagynéném és a lányának meg nagy van,ahogy fiúknál is ez van.


De még nagyon fiatal a kérdező, kicsit később érsz,de idővel neked is megnő,sajna siettetni,gyorsítani nem tudod.Nem kell hogy nagy legyen,csak egészséges és formás.


Mensid van már és ha igen mikortól?Szőrőd van már 2 éve?-Vagy csak most jelent meg?Ha a két első kérdésre a válaszod nem,akkor simán későn érő vagy.Milyen magas vagy?

2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mit írjak az első válaszolónak??
2010. szept. 18. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia csak irj valamit mondjuk azt hogy szia hogy tudjunk bezsélni.::)
2010. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

msn-ed vanelső válaszoló?

ha van add meg azon ebszélünk!:) ok?

2010. szept. 18. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!