Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire befojásolja a mell...

Mennyire befojásolja a mell növekedését, ha ütés éri? 14L. Lent.

Figyelt kérdés

kb 2 és fél éve véletlenül nagyon megüttem az egyik mellemet, (fel voltm valahova mászva, és véletlenül megcsusztam, és úgy egy kemény valami meghorzsolta, megütte) akkor fájt, és lett egy kemény duzzanat alatta, de csak azon az egy mellemen. És rá egy kis időre, a másik mellemet is sikerült megütnöm(tudom szerencsétlen vagyok) És akkor lett mind a 2őn a mellbimbóm alatt kemény duzzanat (nem tudom, hogy ez természetes volt, vagy az ütés miatt) Most is van, és fáj kicsit mikor hozzáérek. És azóta alig nőtt, szinte nem is látszik,a mellem, és a velem egykoriaknak, már van nagyobb, formás, és úgyérzem hogy az akkori ütés miatt nem nő:( és rosszul esik. Légyszi magyarázzátok el hogy van ez az egész, és hogy még nőhet-e,és mennyit. (Lassan már bikinit se merek hordani, mivel magas vagyok, mint egy nő, de semmi mellem.174cm.

ÉS mit tehetnék? vagy valami étel ami segíti nőni, vagy esetleg torna gyakorlatok, mellizom gyakorlatokat ajánlotok? Mindent szeretnék tudni erről a dologról.:(


2011. ápr. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg valaki belekönyökölt és szerintem ezért nem nő nekem sem:S
2011. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kemény duzzanatot azt látta orvos???
2011. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vagy elkésve a mell növekedésével (és az ütés nem befolyásolja)


viszont, ha fáj és a kemény duzzanat ott van, akkor nagyon sürgősen húzz el az orvoshoz

2011. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egészen biztos, hogy nem az ütés az oka annak, hogy nem nő. A duzzanatokat viszont ettől függetlenül érdemes lenne megmutatni egy gyereknőgyógyásznak.
2011. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! A duzzanat pont a mellbimbó alatt van, ki lehet tapintani. Úgy hallottam h ez természetes, vagy nem? :S Ha nem az ütéstől, akkor mitől nem nő?:(
2011. ápr. 30. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Van, akinek később kezd el nőni (15-16 évesen).
2011. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az,hogy duzzanat van a melledben egyáltalán nem mondanám természetesnek! Szerintem mutasd meg a dokidnak! Biztos, hogy ez nem befolyásolja a melled növekedését-sokkal inkább a genetika...
2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, én is kézilabdáztam úgyhogy rengetegszer megütöttek, de nekem ennek ellenére bazi nagy a cicim:S

Szerintem bármiféle csomó a mellben nem természetes.

2011. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!