Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merjek tampont használni?

Merjek tampont használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán szoktam tampont használni, őszintén tartok is tőle.

Mik azok a dolgok, amiket ha betartok biztosan el kerülhetem a bajt? (kb. 6 órára kellene, én minimum 3, de inkább 6 cserét számoltam)


2022. máj. 28. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Milyen bajra gondolsz? Mi baj lenne? Ha attol felsz, hogy tul keson csereled ki es szivarog, akkor tegyel be egy betetet is.
2022. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem attól félek, hogy eltűnik a zsinórja, vagy ilyenek. Sokkal inkább a Toxikus Sokk Szindróma az, ami rettegésben tart
2022. máj. 28. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Jajjistenem..

Ha betartod a higiéniai szabályokat, és 3-4 óránként cseréled, semmiféle bajod nem lesz.


Üdv,

egy 35 éve tampont használó nagymama. :)

2022. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen jogosan tartasz a toxikus sokktól.
2022. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na megérkezett az ügyeletes tamponfóbiás is... :)


Nyilván semmiféle gyógyszert nem szedsz be, hiszen lehet egy csomó mellékhatása.... Persze a tízezred %-os előfordulást már nem is érted....

2022. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 órára kellene a legnagyobb butaság 3-6 cserével számolni. Ha nem telik meg, akkor fájdalmas kihúzni, és felsértheti a hüvelyfalat.

6 órán át nyugodtan bent lehet, mindenféle kockázat nélkül, nyilván ha erősebben megvan érdemes kicserélni. Mivel eddig nem használtál, ezért érdemes minimum tisztasági betéttel kiegészíteni.

2022. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#7: szerintem is nyugodtan lehet használni (4-es voltam)

Én éjszakára a lehető legnagyobb méretet használtam, és kb. 8 órán át bent volt. A 35 év alatt soha semmilyen problémám nem volt ezzel.

2022. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, akkor utcara se menj, mert barmikor eluthet egy busz...:D

Ennek meg nagyobb az eselye is.



Egyebkent remelem azt tudod, hogy a toxis sokk szindromat egy bakterium okozza es az esetek nagy reszeben nem a tamponhasznalat valtja ki.

Es amugy gyogyithato.

2022. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
6 órára max 1 cserét számolj, ha nagyon erős a vérzésed. De normál vérzéssel egy mini/normal tampon is kibírja. Ha tiszta kézzel, helyesen teszed fel (úgy, hogy utána nem érzed) akkor nem lesz semmi gond. Szinte lehetetlen, hogy a zsinór eltűnjön de ha mégis, guggolva ki lehet nyomni. Bár 16 év használat során nekem sosem volt erre szükség.
2022. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Korod?
2022. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!