Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan cseréljek a suliban...

Hogyan cseréljek a suliban betétet, ha utálom, ha vannak a wc-n körülöttem, ha hallanak és az egész suli wc-t, csak akkor megyek, ha nagyon muszáj?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 04:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Jól írta az 1-es, így kell cserélni.

A komplexusaiddal pszichológust keress fel, mert itt eszed inkább neked nincs. Minden nő menstruál, senki nem a tiéddel fog foglalkozni a wc-ben.

2022. máj. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Menj ki órán,ha nagyon zavar. Eleinte én is így csináltam, aztán rájöttem, hogy felesleges mert,senkit sem érdekel a mosdóban, hogy én éppen pisilek vagy betétet/tampont cserélek.
2022. máj. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nálunk foglalkoznak vele, hangosan kommentálják a kihallatszó hangokat, röhögnek és kimenve hangosan beszélnek róla, kikiabálják, elmondják, hogy mit hallottak, még fiúknak is, azok még jobban röhőgnek rajta, rosszabb esetben el is mutogatják.

Évek óta így van, nem osztály függő, ballagások után is megmarad.


Órán nem lehet kimenni, megmondták, hogy ez nem az ovi, akinek meg hasmenése van, beteg, az menjen haza.

2022. máj. 30. 05:27
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Eszed inkább neked nincs kedves kérdező kislány.


A mwenstruáció normális emberi folyamat, mint a sz.rás, pisilés, böfögés stb.


A wc ajtót magadra zádod és kész.


Más lány iy cseréli, senki nem fog emiatt cikizni.


A ciki inkább az virágszálam, hogy te ezt széhyelled, vagy épp cikinek találod.


Ahogy a 2-es írta. Eredj szépen szakemberbez, vagy fogadd sl, hogy mindenki épp le..arja, hogy te épp betétet cssrélsz.

2022. máj. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Akkor kedves kérdető. Szólj szépen felnőttnek, tanárnak, hogy ezzel csesztetnek.

Kreténezel, meg írod, hogy senki nem arra válaszol amit kérdezel.


De minxsnkinarra válaszolt. Vagy vondolar olvasónak hiszed itt a válaszolókat, hogy előre rudjuk, hogy a korodbeliek ezzel szórakoznak?


A sértegetéseid meg jelentettem.


Senki nem kíváncsi itt a hülyeségeidre meg a sértegetéseidre.



Takarodjna wcbe inzmfézd el amit el kell, és ha csesztet báeki emiatt, beszéljnegy tanárnővel.


Ennyi.

2022. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne cserélj betétet, kis nyomi kretén. Ülj 8-10 órán át egy betétben, ázzon át a nadrágod, hogy még jobban röhögjenek a hülye, értetlen fejeden!

Na, remélem a te stílusoddal kicsit jobban átmegy a dolog.

2022. máj. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Továbbra se tudtok a kérdésre válaszolni, amit írok nem fogjátok fel. Ezek vagytok ti, ez a szintetek.

Ha kimész és röhög a suli, hogy ott van vérzőpi.csácska, akkor az nem cikizés, ez a normális, hogy mutogatnak, röhögnek, mert ez a normális emberi folyamat?


A tanárok kérték, hogy ne árulkodjunk, oldjuk meg a bajaink egymás között, ők nekik erre nincs idejük, hogy csúfolódással, röhögésekkel foglalkozzanak, ha az nem az órán történik.

2022. máj. 30. 05:53
 8/23 A kérdező kommentje:
Még tavaly volt egy lány. Ezért nem jött soha be, ha volt neki. Lett miatta csomó igazolatlan napja. Az se érdekelte a sulit.
2022. máj. 30. 05:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A többi lány mutogat, röhög, mert hallja, ha betétet cserélsz? Hát mutogass te is, mikor ők cserélnek.

Komolyan, ez a 12 évesek mai szintje? Ez valami fogyatékos iskola?

Amúgy nem is regisztrálhatnál még, remélem tudod.

2022. máj. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy hogyan kell betétet cserélni technikailag, hanem hogyan lehet megoldani a cserét, ha a suli wc-ben a szünetben sokan vannak.

Van aki más technikát használ a suliban, mást otthon, mást a BurgerKingben?

2022. máj. 30. 06:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!