Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak rövid ideig használtok...

Ha csak rövid ideig használtok egy betétet, azt később még lehet használni ha nem lett véres?

Figyelt kérdés

Úgy értem Pl. zuhanyzás előtt 20-30 perccel ha cseréltem betétet, azt zuhanyzás után lehet még használni, vissza lehet venni (ha nem véres, vagy max nagyon kicsit), vagy ugyanúgy ki kell dobni, mintha rendesen lett volna használva órákig?

Vagy ha pl. strandra betéttel mentek el otthonról, de ott levesztitek és tamponra váltotok? akkor elteszitek amibe mentetek?


Ti szoktátok még később használni, ha csak rövid ideig volt rajtatok, vagy nem?



2022. máj. 30. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legközelebb gondolkozz mielőtt újat teszel be és ne rakj be frisset ha 30 - 60 perc múlva fürdeni fogsz.

Ha nem lett véres akkor értelemszerűen használhatod újra, nem lesz semmi bajod.

2022. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a menstruáció ideje alatt mennél fürdeni akkor ne tegyél be tampont 30 -60 perc miatt hanem sokkal inkább tampont tegyél be mert a standon úgyis tamponra váltasz.
2022. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

ne betét hanem tampont tegyél be ha strandra mész.

Nem éri meg 30 percért betenni a betétet, ha tamponra váltasz...egyébként meg nem ajánlatos menstruálás ideje alatt strandra járni, hagyd ki!

Szabad strand kizárt, medencés strand még talán, de én nem kockáztatnám egyiket sem.

2022. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Simán mehetsz strandra, hatalmas bullsht, hogy bajod lesz. Csak oda kell figyelni.
2022. máj. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem írtam 100% hogy baja lesz csak jobb kihagyni, elővigyázatosságból.

Addig süttesse a fiatal szép feszes testét, hogy sok- sok D-Vitamin termelődhessen benne.

2022. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%
Hány éves vagy 12???🥱😂
2022. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!