Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rövid és nem ívelő szempilláso...

Rövid és nem ívelő szempillások ti milyen szempillaspirált használtok ami dúsít, hosszít és ível is?

Figyelt kérdés

Ami nagyjából jó volt eddig az a maybelline colossal volume (citromsárga tubus, lila felirat).

Most vettem egy essence i love extreme spirálját,ami borzasztóan potyog, délutánra már pandát játszom. Eddig ennyire rossz még nem volt.



#szempillaspirál #rövid szempilla
2013. máj. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Essence spirálok borzalmasak:D de az alapozói jók.

A Maybellinenek a citromsárgája tényleg jó, nekem a lila is bejött.

Ami meglepő, hogy a Miss Sporty az árához képest nagyon jó, 900 forint, az a kicsi, vékony, fekete. Én nagyon szeretem.

Az 5000 forintos L'Oreal nekem annyira nem jött be.

A lila Manhattan nagyon jó volt, azt nagyon szerettem.

Ennyi tapasztalatom van, én évek óta a Miss Sportyt használom, szeretem.

2013. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az Essence spirálok tényleg rémesek. Nálam is mind potyogott le, meg nagyon hamar be is száradnak. Nem is értem kinek válnak ezek be, talán aki nem pislog egész nap (pedig más spirálokkal nekem sincs ilyen gondom, csak ezzel a márkával). :D

Nekem a Max Factor False Lash Effect Fusion spirál a kedvencem, szépen hosszabbít, nagyon szétválasztja a szempillákat, így dúsabbnak is tűnnek.

Az sem elhanyagolható szempont szerintem, hogy ez a többi 8-9 ml-es spirállal ellentétben 13,1 ml-es. Én most dobtam ki egyet, tudom nem szabadna, de több mint másfél évig használtam, mire kifogyott, és a legvégén sem potyogott.

2013. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maybelline a legjobb szerintem.

Nekem nagyon rossz pilláim vannak, rövidek, és nem íveltek.

Vettem már mindenfélét, Loreal, Avon, Astor, Alverde, de nagyon rosszak. :/ Amelyik jó volt (Avon), az meg pár óra után szinte eltűnt a szempillámról. Nem tudom, ezt hogyan csinálta, de alig látszott belőle valami, pedig amikor felkentem, szép volt.

Szóval maradok a Maybelline-nél. :)

2013. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike ment mindenkinek a zöld ;)
2013. máj. 20. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Maxfactor Clump Defy van, nekem bevált. Az Essence termékek szerintem nem jók.
2013. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!