Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam és vettem rá urzinol...

Felfáztam és vettem rá urzinol tablettát már 3.napja szedem.Már úgy érzem javul,napközben nem kell állandóan pisilnem és nem csíp pisilés közben,csak reggel mikor felkelek.Ez mitől lehet,hogy csak reggel van ez?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de menj el vele orvoshoz és szedj rá antibiotikumot. Sajnos nem játék a húgyuti fertőzés. Nekem felszállt a vesémbe a fertőzés, lett egy vesemedence gyulladásom. Azóta sem jött rendbe 100%-ban. Amúgy nem vagyok antibiotikum párti, felelőtlenségnek gondolom minden apróságra egyből indokolatlanul felírni, de erre mindenképpen szedj. Figyelj oda, hogy olyat, ami e-colira jó.
2022. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarok károgni, de pár nap és rosszabb lesz. Lásd az előttem szólót.
2022. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok károgni....de az urzinol tabletta mindig segített nekem,ha rögtön az első tünetektől szedem a gyógyszert.....Régebben volt olyan egyszer,hogy nem kezeltem a felfázásom és jó kis vese gyulladást kaptam később.
2022. jún. 1. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá!
2022. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem is mindig segített a tőzegáfonya tea és kapszula. Aztán egyszer az sem volt elég. Nem játék. Sosem tudhatod, mikor dönt úgy a kis fertőzés, hogy most súlyosabb lesz. Ha e-coli okozza, azt ki kell írtani. Ha ott marad a szervezetben tünet mentesen is sunyiban károsít.
2022. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Majd elmegy ha nem javul tőle, addig meg miért kéne. Nem bánjátok, csak orvoshoz mehessetek minden szarral (is). Ebből van elege már az orvosoknak.
2022. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak csak ne legyen elege. Netto minimum 6000-res órabérrel lássa csak el a munkáját. Egy húgyuti fertőzés nem játék. A legtöbb mai orvos, aki itt maradt meg a sürgős életveszélyes eseteket sem akarják észrevenni. Egy vakbél gyulladást sem képesek időben felismerni, mert lusták sokszor...tapasztalat. Amúgy meg alig lehet már orvoshoz eljutni, mert elhajtják a beteget. Hány embert lehetne megmenteni, ha időben felfedeznék a baját. Pont, hogy sokan márcsak akkor mennek, ha tényleg nagy a baj. üdv: egy ápoló.
2022. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 vagyok. Amúgy nem tudom, hogy orvosként vagy más eü végzettséggel okoskodsz-e, de megkérdőjelezem a szaktudásodat. Ígyis elég baj az már, hogy az emberek otthoni praktilákkal gyógyítják magukat és dr. Google az orvosuk. Persze, van indokolatlan egyértelműen felesleges esetek bőven, de azért egy húgyuti fertőzésre azt mondani, h felesleges vele orvoshoz menni elég meredek.
2022. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!