Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvoshoz csak jövő héten...

Az orvoshoz csak jövő héten tudok el menni viszont addig meg kéne oldanom ezt a szag bajt, szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés

A menstruáció elhagyása után pár órával már észre vehető volt egy kellemetlen erős szag ami áradt belőllem(konkrét dög szag)

Majd később társult hozzá egy enyhe viszketés,és fájdalom .

Azt hittem hogy az antibiotikumok miatt alakult ki, mert már jártam így régebben.

És el kezdtem azokat a termékeket használni amiket akkor kaptam ez ellen.

A viszketés el múlt a kemény és fájó érzés is. Viszont a szag egyre erősebb.

Folyásom nincs csak ez a nagyon kellemetlen szag.

Olyan mint valami fertőtlenítő szer és egy bomló állat tetem keverékének a szaga.


Mi lehet ez?

Felfazas?fertőzés?gombásodás???



2022. jún. 1. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem felejtettél fönt egy tampont?

Jövő hétre kaptál időpontot, vagy még nem szóltál orvosnak? Ha az utóbbi, én gyorsan szólnék... Lehet fertőzés is, vagy esetleg anatómiai gondok miatt nem tud rendesen ürülni a nyálkahártya (nem tudom mennyi idős vagy, de hallottam ilyenről).

2022. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzésnek van szaga. Vegyél a gyógyszertárban vény nélkül kapható hüvelyflóra helyreállítót amíg dokihoz kerülsz (kisebb fertőzést akár ez önmagában is megoldhat.) Pl. a Lactofeel jó cucc erre.
2022. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem volt már fertőzésem de nálam inkább amonia szag volt jelen de volt pár eset amikor nem is volt szaga csak az álaga volt más. Amúgy is van akinek több a folyása.
2022. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!