Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan 2 hete késik a...

Már lassan 2 hete késik a mensim. Ez lehet a hüvelygombától vagy hormonzavar? Aggódjak?

Figyelt kérdés

Áprilisban másfél héttel korábban jött meg. Május elején (6-án pontosabban) kiderült, hogy hüvelygyulladásom van. 4-én és 5-én próbáltunk a párommal szexelni, azonban annyira fájt, hogy az elmenés közelében sem volt (ezért js mentem nődokihoz). Ezután 10 napig KlionD-100at helyeztem fel magamnak, de utána is küszködtünk picit, mert még fájt. Május 23-án kellett volna megjönnie. Kb. 2 napja tudunk normálisan szexelni a párommal. (Egyébként óvszerrel védekezünk.) Nos, azóta sem jött meg. Fájdogál a hasam, a mellem nem igazán, hányingerem kb. az utóbbi két napban van, de nem folyamatosan és nem csak és kizárólag reggel v. este, hanem baromira random.

Jól gondolom, hogy nem lehetek terhes kvázi semmiképp sem? :D

Szerintetek érdemes lenne kivizsgáltatnom a hormonjaim ismételten? Sztk-ban mennyire foglalkoznának velem? Vagy ez a késés lehet a fertőzés miatt?

Köszi előre is ha nem néztek hülyének, szép estét mindenkinek!:)



2022. jún. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt gumi nélkül bármi? Ha nem, akkor terhes nem vagy, hacsak nem a heréire volt felcuppantva a bré helyett... :D :D No de fordítsuk komolyra a szót: biztos rosszul fogalmaztál itt a nagy ijedtségben

de csak elmondom, hogy nődokihoz nem azért megyünk, hogy a másik el tudjon menni vagy sajnáljuk. Mindig magunk miatt, hiszen betegek vagyunk vagy megelőzni akarjuk! :) A fájdalom sose normális és addig tabu a szex, míg beteg vagy és őt is kezelni kell, különben oda-vissza adjátok!

Mindig menj vissza, ha nem múlt el, nem javul vagy rosszabb! Ha kell, 10x is jelenj meg, kérdezz, érdeklődj, az a dolguk, segítenek!

Amúgy rendesen nedves voltál, nem volt túl hirtelen a behatolás így a "hosszú" szünet után? Adjatok időt, betegség után szűkülhet is kicsit az első 1-2 alkalomra, legalábbis nekem szokott. Gyulladtan pedig persze, hogy fáj, nem kell semmit tűrni, szólj hogy most nem. És hát nemcsak úgy lehet örömet szerezni.. ;)

2022. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ment el benned, nem szakadt ki a gumi, akkor nem vagy terhes.


Ha gyulladásod van, fáj ott, miért erőlteted a szexet?

Hány éves vagy?



Sztk-ban, ha vérben ázva mész se fogsz senkit érdekelni... Ez Magyarország! Ne felejtsd.



Nekem herpeszem volt tavaly augusztusban, és késett 3 hetet. De nem a herpesz miatt, a gyógyszer miatt. Szerintem veled is ez van.

Mármint a gyógyszer miatt késik.

2022. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj srácok, félreértitek, valszeg tényleg rosszul fogalmaztam.

1. Mindig gumival.

2. Mielőtt fájt, sokáig nem találkoztunk, ezért eleinte azt hittem, amiatt fáj. Ezért erőltettem az elején. Persze amíg beteg voltam 0 szex, szex csak az utóbbi 2 napban volt május elejétől fogva. Már nem fájt!

3. Köszi szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!

4. Remélem én is, hogy a gyógyszer miatt van akkor, és nem kell megint 60 ezret kiperkálnom a magán nődokinál...:D

2022. jún. 1. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja hát így akkor ok! Nekem sztk-n is mindig segítettek, nem kell kidobni 60at egy Klion receptért! :) Ülőfürdőt nem próbáltad amúgy mellé? Levendula-teafa pl. egész kellemes, de egy lavór kamilla tea is jó tud lenni! Néha egy sima tejsavas hüvely öblítés is rendbe teszi a felborult dolgokat! Lehet venni flakont és pezsgőtablettát drogériákban!
2022. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 60 ezer arra volt, hogy megmondják, nem szedhetek tabit. (Tényleg ennyi volt, nem túlzok.)

A Kliont sztk-ban kaptam, az oké, el is múlt a dolog. Ha esetleg máskor lenne ilyesmi bajom, észben tartom ezeket a praktikákat! Most Lactofeel kúrát tervezek megelőzés/hüvelyflóra fenntartás céljából.

2022. jún. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!