Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek nem ragad...

Lányok, nők! Nektek nem ragad "oda" darabokban a WC papír pisilés utáni törlésnél? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Miután megtörlöm magam, mindig ott maradnak lemorzsolódott kis papír darabok. Nálam ez mindig így volt, 31 éves vagyok. Ha munkahelyen megyek pisilni nem törődöm vele, de ha itthon, akkor próbálom leszedni. Zavar, mert elveszi a spontán szex lehetőségét, párom persze ismeri a problémát, azt mondja ez természetes dolog szerjnte, de engem nagyon zavarna úgy mutatkozni. Îgy vagy mindig mosakszom pisilés után, vagy nedves törlőt hasznàlok, az leszedi a kis papírokat, viszont utánna rossz érzés úgy nedvesen vissza venni a bugyit naponta sokszor. Emiatt az évek során már szó szerint az összes itthon árult WC papir márkát, fajtát végig próbáltam, de mindegyiknél megvan ez a morzsolódàs. Volt egy két típus aminél nem, de azok pedig olyan kemények majdnem mint egy újsàgpapír,és rendszeres használat mellett kidörzsölnek. Közeli barátnőkkel már feljött ez a kérdés régen, ők ketten azt mondták nincs ilyen gondjuk, pedig nem a papír márkája a különbség. Biztos vagyok benne hogy velem van a gond, az átlagnál nagyobbak a kisajkaim, gondolom ezért ragad hozzàm. Esetleg ha van valaki hasonló gonddal itt, ti hogy oldjàtok meg? Én ezen a beépitett "mosós" WC kagylón gondolkozom, ami tiszta vízzel oda spriccel, és utánna elég egy erre rendszeresített kis törölközőt használni. Sajnos nálunk külön WC és fürdőszoba van, így bidét nem tudunk venni.
2022. jún. 6. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Minden rendben van ott alul? Egy kép kéne.
2022. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem se volt soha ilyen problémám.

3 rétegű wc papírt használok. Az első törlésnél 3 kockát össze hajtok. A 2. törlésnél 2 kockát. Eddig max akkor jött szét, ha nagyon rossz minőségű papírt használtam.

2022. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Használj tisztasági vagy szárnyasbetétet, és akkor se törölni nem kell, se nem a bugyiba megy a maradék nedvesség.
2022. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl kevés papírt tekersz össze?
2022. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Minőségi papírt használj.
2022. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A Zewa wc papírt hajtsd össze két vagy háromszorosan és kétlem hogy odaragadna.

Én úgy szoktam hogy 3-4 kockát tépek le és azt félbe hajtom.Sosem maradt a wc papír sem a fenekemben sem a micsodámban.

Vagy nedves törlővel töröld magad és probléma megoldva.Meleg van szóval megszáradsz:D

2022. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van ilyen gondom, igen. Próbáltam nedves wc papírral, szintén. Pedig nincsenek nagy kisajkaim.


Vagy popsitörlő vagy azt csinálom, hogy csak oda paskolom a papírt a vulvámhoz, aztán megyek a fürdőbe mosakodni.


Amúgy van hordozható bidé, egy kis spriccelős flaska, amit megtölthetsz szappanos vízzel. Jócucc, próbáld ki.

2022. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Vulva? Az meg mi? 🤣
2022. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A puncid külső része, a nagyajkakon belüli (nedves) rész.
2022. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sose volt ilyen bajom. 3 rétegű papírból 3-4 kockát teszek egymásra. Az sose morzsolódott így.
2022. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!