Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este felhelyeztem egy...

Tegnap este felhelyeztem egy hüvelytablettát de a mai nap darabokban jött ki belőlem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 tablettás Canesten hüvelytablettát írt fel az orvos, tegnap este helyeztem fel az elsőt úgy ahogy a leírásban is volt, de a mai nap darabokban jött ki belőlem pedig semmi probléma nem volt egészen délután 1-2-ig. Mitől lehet?

2016. aug. 20. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs a leirasban?
2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Aminek kell, az felszívódik, a többi pedig ilyen módon távozik. Vannak még ettől "durvább" készítmények, amik még színezik és akár át is "áztatják" a fehérneműt, ezért szokták némelyik készítményre ráírni, hogy használata alatt ajánlott a tisztasági betét.
2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a normális. A tabletta szétesik a nedvességtől, a hatóanyag felszívódik, a felesleges anyagok távoznak.
2016. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 20. 18:49
 5/6 A kérdező kommentje:
SOS!! 3. nap 3. tabletta és szinte semmi nem szívódott fel belőle!!
2016. aug. 22. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Maga a tabletta nem is kell, hogy felszívódjon!

Nem baj, ha kijön. A hatóanyag, ami benne van, az felszívódik és elmúlik tőle a fertőzés. Azonban ha a kúra végén sem múlnak el a tüneteid, akkor nagy valószínűséggel nem olyan gondod volt, amire jó lenne a Canesten...vagyis nem gombás fertőzés, vagy valamilyen kevert fertőzés. Akkor viszont irány vissza az orvoshoz!

2016. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!