Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől "vándorolhat" el a...

Mitől "vándorolhat" el a méhnyak? Teljesen elferdült!

Figyelt kérdés

Eddig mindig középen volt, legfeljebb a magassága, puhasága és a méhszáj nyitottsága változott a ciklus során. Ma a 26. napon vagyok és nem tudok méhszájsapkát feltenni, de ha így marad, akkor majd menstruációs kelyhet sem.

Szóval: a méhnyakam nagyon puha, magasan van és mintha el lenne nyújtva a hegye. Az egyik széle nagyjából középtájt van, kissé magasan, de a másik széle még magasabban és jobbra húz, vagyis ferde. Olyan, mintha széthúzták volna, mintha húznák jobb fentről és középen alulról is. Ez mitől lehet? Amióta vizsgálom magamat, még sosem tapasztaltam ilyet. Most próbálnám ki a kelyhet, de ilyen ferde, szétlapult-elnyújtott felemás szélű méhnyakkal nem fog menni.



2022. jún. 7. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak hogy jól értem-e: úgy gondolod, hogy a méhnyakadat szoktad tapogatni, amikor felteszel egy kelyhet?
2022. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
41%
Erről nincs tudomásom, a méhnyakam létezését nőgyógyászaton kívül legfeljebb szex közben éreztem, nem tapogattam még
2022. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

1: Miért, szerinted, hogy kell fetenni a kelyhet?


Szerintem nincs semmi gond. Folyamatosan változik a méhszáj helyzete. Nem vagyunk teljesen szimmetrikusak se kívül, se belül. :) Maximum eddig nem vetted észre, de nem gondolom, hogy baj lenne. A kehellyel se lesz gond, csak ki kell tapasztalni

2022. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Sehogy, dobd a kukába, könyveld el tanulópénznek!

Másra nem alkalmas, be kellene tiltani, mint egészségre veszélyes eszközt!

2022. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4: Mert? 🤔
2022. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!