Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen fiatalon lehetséges?

Ilyen fiatalon lehetséges?

Figyelt kérdés
4-5napja fáj a jobb csípőm,olyan izomlázszerűen.Mára a fenékcsontnis vagy mi ott középen,főleg ha a jobb làbammal lépek.Ha azt a lábam kiforgatom akkor meg kattanó hangot ad ki ott a derekam,a másiknál nem.Mi a csuda okozza?Sérv,meszesedés?Ülő munkát végzek,30éves vagyok.
2022. jún. 7. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem változik, akkor keresd fel a háziorvosod, ő tud adni beutalót reumatológiára. Nekem hónapok óta kattog több helyen, és fáj is itt-ott. Én mondjuk 10 évvel idősebb vagyok. Voltam reumatológián, de érdemleges választ nem kaptam, hogy mitől lehet. Sérvet kizárták.
2022. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzáfűznék, hogy az ülőmunka is sok gondot tud okozni. A rendszeres mozgás fontos. Engem gyógytornára küldtek.
2022. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most itt vagyok a váróban,de kiadja a beutalót,kitudja mikor kapok időpontot.De az internet mindig a legrosszabbat a daganatot dobja fel.Hát sírni tudnék miket ad ki
2022. jún. 7. 08:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasgass ilyeneket. Hát igen, nekem is 3 hónap volt a várakozási idő a reumatológiára.
2022. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van gyógytornász ismerős, beszélj vele! A háziorvosnak nem mindig jut eszébe, hogy oda küldjön. Juttasd eszébe, ha a tiédnek sem.
2022. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 26 vagyok és hasonló gondom van.

Jobb csípőm kattog minden lépésnél és izomlázszerűen fáj.

Én voltam az oropédián ahol megállapították hogy coxae saltans, vagyis pattanó csípő a betegség neve.

Amennyire értem ez egy olyan dolog hogy egy izom ott túl feszes, és minden lépésnél átpattan egy ilyen csont valami felett.

Minden esetre a doki azt mondta hogy semmi para, nem komoly dolog ez, és a megoldása egyedül az lenne hogy nyújtsuk azt az izmot, erre gyógytornát írt ki nekem, eddig 3X voltam, és minden nap csinálom itthon amit írtak, és javul, már nem fáj esténként.


Javaslom neked is a dolgot, valszeg ilyesmi baj lesz nálad is, ez nem komoly szóval semmi pánik

jobbulást :)

2022. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
B-komplexet kaptam,mydetont és napi 1 apranax.Mellé járjak massziroztatni mert ugye a munkám miatt mindig erőltetem az izmaimat,emiatt lehet a bizsergés is a végtagokban.Azt mondta semmi rosszra ne gondoljak(daganatról ne olvassak)márciusi véreredményem jó,no para.Ha a panaszaim maradnak hó végéig akkor küld szakrendelésre.Remélem javul majd.Nah meg jó lenne lefogynom(nem a doki mondta)de most meg is híztam gondolom ez sem jó a gerincnek
2022. jún. 7. 10:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek.De a google annyiszor beszaratott már,sosem tanulok belőle.
2022. jún. 7. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást neked! :)
2022. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem elmúlik,mert hajlamos vagyom túlparázni,túlolvasni......
2022. jún. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!