Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehetseges? 16evesen 8ba...

Lehetseges? 16evesen 8ba akarnak rakni de tul fiatalok nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Franciabol jottem 16eves vagyok igy 8ba raktak vissza oda ahonnan abba hagytam.. tul fiatalok a 8.osok 13-4evesek.. debrecenben van olyan 6osztalyos ahol felvennenek 3assal?? Most a szent jozsef gimibe jarok de egy ok miatt elmennek.. iskolat keresek mit ajanlanatok??

2017. aug. 15. 21:44
 1/5 anonim válasza:
88%
Medgyessybe szerintem felvennének. Ott bár a jegyeket nézik, de oda a legegyszerűbb bekerülni. Kossuth, Fazék szerintem nem esélyes, de ki tudja.
2017. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Medgyessibe felvennnenek de hely nincs.. es hat a konnyuipariba azt mondjak van h felvennenek mert 7.-8osztalyt csinaltak.. de ALLITOLAG A 7.et ujra kene jarjam.. de miert ha megvan a bizim??
2017. aug. 15. 21:53
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez jó kérdés. Tényleg nagy hülyeség, ha már egyszer kijártad ezeket az évfolyamokat. Remélem találsz egy jó sulit és nem kell évet ismételned. Amúgy osztályozó vizsgát nem javasoltak? Én se vagyok benne biztos, a megvalósításában, de megkérdezhetnéd. Vagy egyfajta "szintfelmérőt".
2017. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A baj h franciaban hat nem tanultunk szinte igy ja a a 8.os tudasom van meg azaz most leszek 8 szoval 7.es fele a tudasom..
2017. aug. 15. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"a konnyuipariba azt mondjak van h felvennenek mert 7.-8osztalyt csinaltak.. de ALLITOLAG A 7.et ujra kene jarjam.. de miert ha megvan a bizim??"


Ők mit mondanak, miért? Talán azért, mert hatévfolyamos a rendszerük, te meg eddig nem olyanba jártál, nem? (Nem valami értelmesen írod le, hogy mi a probléma...)

2017. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!