Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nőnek van havonta...

Minden nőnek van havonta menstruációja, vagy v a n akinek csak 3-4 havonta?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinek nincs minden hónapban? Hanem csak negyedévente-félévente?

2022. jún. 7. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ha egészséges, és elég régóta menstruál ahhoz hogy már rendszeres legyen, akkor kb 28 naponta van.
2022. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én pont így vagyok. Stresszes időszakban hónapokig van, hogy kimarad, illetve a hormonháztartásom is másképp működik, mint a legtöbb nőnek (voltam endokrinológián, ott állapították meg). Ettől függetlenül nem ez az átlag.
2022. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
A menstruációs ciklus 21-35 napos átlagosan, ha felnőttről beszélünk, akinek már beállt a menstruációja. Minden ettől való eltérés kivizsgálandó, valószínűleg hormonális probléma.
2022. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan fogamzásgátló amitől 3 havonta jön csak meg (vagy is igazából 3 havonta abba kell hagyni a szedését hogy megjöjjön).
2022. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormonzavar vagy PCOS, egyéb egészségi problémák következtében (étkezési zavar, pajzsmirigy gond) esetén előfordul hogy kimaradnak hónapok (évek).
2022. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!