Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is fájdalmas a menstruá...

Másnak is fájdalmas a menstruációja, hátrahajló méh miatt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 21:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a borzasztó, hogy nem kevés pénzt hagy ott az ember...
2022. jún. 17. 16:39
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
17 éves lány vagyok. nekem is mindig elég fájdalmas a mensim. az első két nap folyamatosan görcsölök. gyógyszert nem szedek mert szüleim azt mondják hogy ne szedjek semmit ki kell birni mivel ez nem betegség hanem természetes dolog. anya azt mondja neki is fáj mindig a pocija menzeszkor de ő se vesz be semmit. tampont se enged használni pedig kértem h engedje meg mert a betét kényelmetlen. azt mondta ki kell birjam betéttel és ő se használt sose tampont és én se fogok. azt a vastag facelle betétet használjuk mindketten. marad a kényelmetlenség és a hasfájás.
2022. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
12. Pedig teljesen felesleges szenvedni 2 napig, nem lehet tőle tanulni se. Már egy gyenge 200 mg-os Algoflex is segíthet, ha nem elég akkor mégegy szem. Esetleg te megveszed és odaadod a barátnődnek, ha kell tőle kérsz minden honapban.
2022. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!