Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzás gátlás! Lindynette...

Fogamzás gátlás! Lindynette tablettáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal lassan 2éve vagyunk együtt és édesanyám tanácsára nőgyógyászhoz fordultam a hormonális fogamzásgátlással kapcsolatban. (A menstruációm nem vált rendszeressé még 5év mestruáció után sem, ez is közrejátszott, az orvos felkeresésében). Az orvos a Lindynette tablettát ajanlotta és írta fel, amit a tegnapi napon el is kezdtem szedni.

Viszont nagy fájdalmaim vannak tőle, a menstruációs görcseim háromszorosára nőttek. Nem tudom ez normális e, ezért szeretném a tanácsotokat kérni a témában. Normális ez? Nektek milyen tapasztalataitok voltak ezzel a fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Válaszaitokat előre is köszönöm!:) 16/L



2022. jún. 9. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem normális. Én is szedtem sokáig ezt a gyógyszert, és nagyon lecsökkentette a m. fájdalmakat. Általában a fog-gátlók a minimálisra csökkentik a fájdalmat, ha ez nálad nem így van, akkor vmi nem stimmel. Bár az hogy még csak 16 éves vagy és 2 éve szexelsz, szintén nem a normális kategória, ennyi idősen gyógyszer, hát...
2022. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lindynette 30at szedtem 2.5 évig. Sok kellemetlen mellékhatása volt, főleg a migrén és a sok sírás.

Miután 2.5 év után abbahagytam,1.5 évig nem volt normális ciklusom. Szörnyű volt,teljesen megbolondult a hormonrendszerem.

2022. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 9 napja szedem 17 eves vagyok es a tegnapi nap folyamán elkeztem barnázni, mára mar erősebben. Nálad is volt ilyenk?
2022. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálam ilyesmi nem volt, nem lehet hogy kihagytál el egy napot a tabletta szedésénél? Csak arra tudok gondolni hogy talán amiatt lehetne. Persze lehet hogy ennek egészségügyi okai vannak, erre nem nagyon tudok választ adni sajnos.

Ha találsz rá megoldást, azért írj, kíváncsi vagyok:)

2022. jún. 27. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszeltem a nőgyogyásszal első 3 honapban normális
2022. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!