Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből áll egy citológiai...

Miből áll egy citológiai vizsálat?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy ilyenre kell mennem, de nem tudom, hogy pontosan mit is jelent ez, így eléggé félek tőle. Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. jan. 1. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A doki egy fültisztító-szerű pálcikával vesz a méhszájadról kenetet. Talán egy kivcsit kellemetlennek mondanám, de egyáltalán nem vészes. Pár perc az egész.
2008. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Nem kell. Tényleg kellemetlen kicsit, de számomra minden nőgyógyászati vizsgálat az. Kicsit hideg lesz az a pálcika amivel leveszi a mintát, de ennyi benne a kellemetlenség. Én nem éretzem ezenkívül semmit. Mondjuk orvostól függ kicsit, mert az enyém nagyon rendes és sikerült annyira ellazunom, hogy azért nem éreztem semmit. Szóval ne fálj, próbálj közben másra gondolni (tudom, hogy nehéz), és minél jobban el tudsz lazulni, annál kevésbé érzel bármit is!
2008. jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

nekem mégcsak nemis kellemetlen, 2 mp az egész. vékony pálcikával felnyúl kicsit, majd ki húzza és ennyi is volt.

szoktak még ilyenkor emlővizsgálatot is végezni, megtapogatják, és a hasadat is megtapogathatja, még amikor fekszel.

2009. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
EGyáltalán nem fáj, ne félj. Semmi extra. A vetkőzőben levetkőzöl alulról derékig, felfekszel a vizsgálóágyra, felteszed a lábad. A doki a lábad közé áll, odavilágít a lámpával, a kacsának nevezett fém eszközzel (ami lehet hideg lesz) széttárja a hüvelyed és a méhszájadról egy pálcával pici mintát vesz. Ez egy pillanatig tartó égő érzést okozhat, ami inkább kellemetlen, mint fáj, de tényleg csak 2 mp. Azátn kiveszi a kacsát, általában kézzel is megvizsgál, megnyomkodja a hasad, és ennyi. A lelet általában 2 hét mulva lesz meg.
2009. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress női dokit, sokkal kevésbbé kellemetlen az elötte való vetkőzés, terpesztés!
2011. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És 2008 január elseje óta még nem voltál? Akkor az annyira nem is volt "hamarosan" :P
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!