Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt már ilyen állandó...

Akinek volt már ilyen állandó diszkomfort érzése: mitől múlt el?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 15:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
fú, köszi! remélem tud segíteni
2022. jún. 14. 16:22
 12/20 A kérdező kommentje:
járok igen
2022. jún. 14. 16:23
 13/20 A kérdező kommentje:
Takács Bélával kapcsolatban van saját tapasztalat? Nem merek elmenni, mert a google értékelései az utóbbi időben mind botrányosak.
2022. jún. 19. 16:20
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom, ami történt.


Ha rám hallgatsz, ne menj dr. Takács Bélához, én tavaly jártam nála, szerintem neki csak az a fontos, hogy minél több pénzt hagyj nála. Majd miután egy vagyonért félrekezel, megkér, hogy írj róla pozitív értékelést

2022. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést, és hogy megírtad ezt. Foglalás előtt alaposan utánajártam, így végül nem isfoglaltam hozzá időpontot, mert láttam hasonló értékeléseket.

Meglepően sok magánnőgyógyászról találni szomorú értékeléseket.


Így végül nem voltam orvosnál azóta sem. Nem hiányzik hogy drága pénzért még egy rossz tapasztalatom legyen.

2022. júl. 7. 11:53
 16/20 anonim ***** válasza:
És azóta hogy vagy, van még diszkomfort érzet?
2022. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyszerre alkalmaztam 2 db orvos által felírt szert (húgyutakra és hüvelyre) és elmúlt egy rövidebb ideig. Sajnos megint visszatért, de már nincs ötletem.
2022. júl. 7. 12:45
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, több hónapig, több orvosnál is jártam.


Végül dr. Aszódi Ágnes gyógyított ki belőle.


Ha nem tudsz tb által orvoshoz menni, de még vannak tüneteid, őt tudom ajánlani.

2022. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megkérdezhetem, hogy hogyan kezelt? Illetve hogy milyen mintavételezés volt nála?
2022. júl. 7. 12:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kérdező? Rendbejöttél?
2023. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!