Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta Pfizert kaptam, teljesen...

Mióta Pfizert kaptam, teljesen fel van borulva a menstruációs ciklusom. Mikor lesz ennek vége? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, ő is azt mondta, hogy az oltás mellékhatása lehet, mivel semmi rendellenességet nem talált. Vérvételen is voltam, ott is mindent rendben találtak.

Novemberben kaptam oltást, akkor pont menstruáltam, aztán legközelebb januárban jött meg, majd azután márciusban és áprilisban is megjött, májusban viszont kimaradt ismét.



2022. jún. 15. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám a szegedi klinikán dolgozik. Mondta sajnos régebben hogy az endokrin rendelésen sok prfizeres nő van hormonprobléma miatt... 😥 Én sinopharmot kaptam de nekem meg onnantól kb 2-2 nappal rövidebb lett minden ciklusom. Vagyis 28 napról a végén már 20-nál jártam... Kellett néhány hónap mire rendbejött és visszaállt a régi kerékvágásba.
2022. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kb 3 hónap múlva állt helyre
2022. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!