Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állkapocs probléma tapasztalat...

Állkapocs probléma tapasztalatok? Kibírhatatlan lassan, hol a vége?

Figyelt kérdés
Pár éve felismerte egy tanuló sebész,hogy szájzáram van,ő küldött tovább az osztályra ahol az állkapocs problémákkal foglalkoznak,ők legyintettek mondták tornáztassam nincs baj. El is múlt és engem sem zavart,igaz néha kattogott az állam ,de ennyi. Rá egy évre nagyon durván kattogott az állam és erősebb szájzáaram volt,vissza doki, szintán mondták torna plusz harapásemelő. Lényeg ez se használt.Eltelt még egy év az állam és a koponyámnál egy pontban brutálisan fáj. Az állkapcsom olyan szinten fáj,hogy enni szinte egy tortúra. Fogytam is és a harapásemelőt már ki se veszem nappal ,mert így enyhébb a fájdalmam. Fél éve járok magándokihoz aki csak húzza meg húzza az időt. Mondtam neki,hogy műtétet kérek,de mindig azt feleli ő is meg más orvos is,hogy hát nem olyan durva a rendellenességem. Lehet,hogy nem olyan ultra degenerált az állkapacsom,de évről évre egyre selejtesebb és használhatatlanabb,nekem kínokat okoz és nem hiszem el,hogy nincs orvos aki megműtene vagy érdemben segítene?? valakinek volt hasonló baja? Help!!
2018. febr. 13. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Verd ki a hisztit, addig úgyis csak le fognak koptatni
2018. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!