Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy menstruáció...

Miért van az, hogy menstruációkor a végbelemből is jön vér?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
EZ anatómiailiag lehetetlen!
2022. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak oda folyik a vér
2022. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, érdekes, esetleg ha van valami sipoly, de nem lehet, hogy odafolyik?
2022. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Endometriosis esetén lehet, ha a belet érinti. De akkor is csak véres széklet a jellemző, nem az, hogy rendesen folyik a végbélből...

Meg annak azért vannak egyéb tünetei is.

Miből gondolod, hogy a végbeled is vérzik? Mert ha csak abból, hogy a betéten hátrébb van a vérfolt, akkor csak szimplán rosszul gondolod, hogy onnan folyik:D

2022. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátrafolyt. Sokszor a kisajkak középen összetapadnak, a vér meg elől és hátul jön ki 2 külön foltban .
2022. jún. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, mi van ha tampont használsz. Mert szerintem is csak hátrafolyik a vér. A tampon mellett kiderül, valóban vérzik-e a végbeled. Amennyiben igen, irány a proktológia!
2022. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A végbeledből nem nagyon folyhatna, maximum, ha aranyered van vagy ilyesmi
2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia oxikologiát végeztem és ha tényleg onét folyik akkor azonnal orvos ! Sbo aztán onét proktologia ahogy előtem szóló mondta de ez nem vicc persze először zárd ki amit előttem szólók említettek és ha az van ami fentebb elhangzott akkor nincs gond.
2022. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!