Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és mostanában...

16 éves vagyok és mostanában nagyon fáj a mellem. Anyu szerint normális, de szerintem nem. Ha megtapogatom nagy csomót érzek benne, de igazából nem is tudom, hogy mi számít csomónak. Mitől lehet ez? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mostanában fog megjönni a menszeszed?
2010. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd meg magad
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha elmész nőgyógyászhoz, hogy legalább megnyugodj!
2010. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problemam:(

Nekem mindketto faj igaz,hogy a jobb oldali mellem picit jobban.Nemtom,hogy nogyoszahoz menjek,vagy hazi orvoshoz.

Holnap tudok elmenni..de nagyon felek.Honnan irsz?

2010. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nemtudom, hogy most fog e megjönni, mert nem rendszeres és általában semmilyen jelzést nem küld a testem. nemi életet nem élek. szerintetek megvizsgálna az orvos ? egy kicsit félek...
2010. szept. 20. 18:19
 6/8 anonim válasza:
0%
Nem, hazaküld, és nem vizsgál meg. Szerinted hogy a francba ne vizsgálna meg?
2010. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem csak nől a melled. Egy bizonyos nagy csomó mindenkiébe van, azok a mirigyek. Én 19 vagyok és 2 hete nekem is fájtak a melleim főleg amikor ráfeküdtem, de elmult! megjönni meg nem jött meg akkoriban, szoval az sem lehetett az oka. Ha pár nap mulva elmulik ne aggodj.
2010. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm (: rendesek vagytok (:
2010. szept. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!