Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Eppen menzim van es...

Csajok! Eppen menzim van es nagyon ciki a a wc-t elfelejtettem lehuzni es a fiu testverem latta, es hangosan elkezdte hogy miert van ver a wc-ben meg hogy ez nem ketchup (😂) es valaki megvigasztalna hogy neki is van ilyen cikis sztoria?😂😀

Figyelt kérdés
De egyebkent meg olyan onzo velem a testverem (mindig) es meg igy foleg nem ertem hogy annyira megertene. Es igy meg kinosabb😬😬
2022. jún. 19. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Pár éve egy kolléganőm szegény àtázott és fehér köpenyben dolgoztunk.


("sztoria"? Bocs, hogy pont nálad kérdezem meg, de miért így írod? Annyi hasonlót látok, csak szeretném érteni az okát)

2022. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsi, koszonom a valaszodat!!:)
2022. jún. 19. 03:31
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Pár év távlatából majd hangosan röhögtök a sztorin mind a ketten.


Ha minden jól megy.


Take it easy.

2022. jún. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem ciki. Ez az élet velejáròja. Legközelebb húzd le
2022. jún. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Önző gondolom mert te vagy a fiatalabb, és féltékeny, hogy nem ő az egyetlen, aki anyutól meg aputól a szeretetet kapja.

Nálunk is a bátyám most, negyven éves fejjel mondta ezt el, de én túltettem rajta magam egyből, mert mit rúgózzunk rajta?! Ilyenek a testvéri kapcsolatok, aztán benő az ember feje lágya, tudod.

2022. jún. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van. Igényességhez hozzátartozik, hogy nem hagyjuk úgy a wc-t.
2022. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

nekem sok sok év kellett két idősebb fiútesó mellett, hogy merjem kint hagyni a fürsőszbapolcon a borovám, hogy elérjem hogy legyen kuka a gyerekek fürdőjében, hogy megmondjam azért nem megyek strandr mert úgy nem szeretek ha megjön stb stb.

igen, most ez kellemetlen és sokáig nekem is az volt. de! teljesen természetes, biológiai dolog, hogy menstruálsz. ezzel a testvérednek is tisztában kéne lennie, ha meg nincs, akkor majd szépen megtanulja hogy ilyen a női test. emiatt semmiképp se érezd magad negatívan. benned is tudatosuljon, hogy nő vagy és a nők menstruálnak és ez TERMÉSZETES

persze a wc-t lehúzzuk alapból de egyzer-egyszer mindnekivel előfordul. semmikép se stresszelj ezen

2022. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!