Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sok ketchup évestől lehet...

Baksa25 kérdése:

A sok ketchup évestől lehet pirosas a székletem??

Figyelt kérdés
Nem faj semmim,de megis kicsit beparáztam mikor wczés utan megláttam a piros pöttyöket a wc kagylóban,es egyből arra gondoltam hogy csak a ketchup mivel elég sokat ettem mostanaba belole,remelem igazam van és nem vér..
2022. ápr. 25. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél sok ketchupot, mert sok benne a konzerválószer.
2022. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor amiatt lehet a pirosas széklet??
2022. ápr. 25. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként lehetnek piros pöttyök, pl ha sok erőspistát eszel a piros paprika megemésztetlen héja benne maradhat. Ilyesmit nem ettél? A ketchupnak nem volna szabad, de más féle ételek miatt lehet.
2022. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
eszek azt is erőspistát,de eddig nem tűnt fel hogy ennyire elszinezte volna,most viszont az egész székletem pirosas véresnek tűnő volt
2022. ápr. 25. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy véres volt. De lehet hogy csak túl nagy volt kifele és megsértett vagy ilyesmi. Ha nem, akkor figyeld és, ha legközelebb is ilyen akkor muszáj kivizsgáltatni.
2022. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ugy lesz,figyelni fogom a napokban!de ha bármi bajom lenne azt fizikailag érznem kellne nem??
2022. ápr. 25. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A bélrendszeri betegségek nagy része a székleten jelentkezik csak, vagy szondázás során derül ki.
2022. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éves ketchuptól? Attól lehet, igen.
2022. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!