Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab műtétre mit vigyek...

Missed ab műtétre mit vigyek magammal a kórházba?

Figyelt kérdés

Sajnos elhalt a terhességem és műtéttel kell befejezni, mert nem indult meg a spontán vetélés. Korán reggel kell mennem a pálca felhelyezés miatt és este elvileg jöhetek haza, hogyha minden rendben van.

Mit pakoljak a kórházi táskába?

Lesz annyi vér, hogy “felnőtt pelenka” kelljen vagy elég a nagyobb betét?


(Első terhesség lett volna, első és remélem utolsó ilyen jellegű nőgyógyászati műtét, úgyhogy elnézést ha hülyeséget kérdezek…)



#terhesség #kórház #missed ab #műtét #nőgyógyászatiműtét #elhaltterhesség
2022. jún. 23. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, először is nagyon sajnálom, remélem a következő baba megmarad, sokunknak pont missed ab után sikerül <3

Nekem elég volt az extra nagy betét. Wc papír, szappan, törülköző, 2 váltás fehérnemű, hálóing(számomra az volt praktikusabb).

Kitartás, nem lesz semmi baj!

2022. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is átestem nemrég ezen a dolgon.Nem akarlak megijeszteni de nem lesz kellemes a dilápia vagyis a pálcika felhelyzése de abszolút kibírható és nyilván függ az orvostól is hogy hogyan helyezi fel.Nem fáj utána semmi csak feküdni kell 2 órát és várni míg szólnak hogy mehetsz a műtőbe.

Én vittem magammal wc papírt,vastag betétet,tusfürdőt bár nem volt alkalmam használni mert nem lehet úgy tusolni hogy a tágító pálcika fenn van és utána mikor kész a műtét nem a tusoláson fog az eszed járni mivel utána is fekszel minimum 2 órát aztán meg ha nincs baj akkor mehetsz is haza.Raktam még el szendvicset is,vizet is vittem,poharat,evőeszközöket,deo spray,másik bugyi,köntös bár meleg van szóval nem hiszem hogy most hasznát vennéd,hálóinget is csomagoltam de adtak kórházit és így az enyémet nem kellett felvennem mivel kicsit össze is vérezheted de ne niagara vérzésre gondolj:D Kicsit utána vérezgetsz de ez normális és pár napig el fog tartani,kb olyan mint mikor menstruálsz szóval nem vészes.Aztán 4-6 hét múlva megjön a rendes menzeszed ha minden rendben van és persze közben kontrollra vissza fognak rendelni.

Nekem az első menzeszem nagyon sok volt dehát ez normális és a második is kicsit több volt és tovább is tartott de a lényeg hogy megjött időben és nem lett hormonzavar.

Megértem hogy félsz,én is nagyon féltem de remélem lesz egy szobatársad akivel tudsz beszélgetni és úgy jobb ez az egész.

Következő baba már sikerülni fog legalábbis reménykedik az ember.

2022. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja a papucsot is vittem és egy kis törölközőt is.

#2

2022. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!