Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vigyek magammal a kórházba...

Mit vigyek magammal a kórházba? Egy-két napos benttartózkodásra, nógyógyászati műtétem lesz.

Figyelt kérdés
Loop konizációnak hívják, ha valakinek esetleg szintén ez volt. Nincs köntösöm. Az feltétlenül kell? Milyen praktikus dolgokat vigyek, hogy ne legyen sok felesleges sem, de azért konfortosabb legyen a helyzet?

2017. jan. 10. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Tubusos kézfertőtlenítő. Bögre, tányér, evőeszköz, kiskés, törölköző, papucs. Köntös nem muszáj, ha nem kell hálóingben lenned a műtét miatt, akkor simán jó a melegítőalsó, póló, melegítőfelső is. Vigyél még valami könyvet, vagy fülhallgatót ha nem akarod halálra unni magad. Meg füldugó is hasznos, ha aludni szeretnél este.

Ja és wc papírt is vigyél. Meg vízet.

2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Ja és persze törölköző, mosdócucc, papírtörlő, zsepi is :)

És én ajánlok egy kispárnát is... :D

2017. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hú, köszi. Én nem gondolom, hogy szükséges lenne a köntös, de vajon a műtőbe hogy visznek be? Vagy majd besétálok, felfekszek pizsamában, aztán jön az altatás? Császárnál műtöttek ugyan,de ott ugye eleve hálóingben volt az ember, szóltak, hogy egy betéttel felszerelt bugyit vegyek fel és közvetlenül a műtő mellett voltam előtt a szülőszobában. Most meg ugye abszolút járóképes vagyok és fogalmam sincs, hogy vajon hálóingben illik bemenni a műtőbe vagy a pizsamanadrágot is visszateszik rám a műtét után? :-/
2017. jan. 10. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A műtőbe meztelenül letakarva fognak be vinni, ez onnan tudom,hogy a párom kórházban dolgozik.
2017. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Betolnak a műtőbe az ágyon meztelenül és egy lepedő lesz rajtad, de ne félj nem fognak meztelenül látni csak azok akik a műtőben lesznek.
2017. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, illetve nem, de most jó, hogy tudsz írni róla legalább. :) De pontosan hogyan? Vagyok a szobámban, mondják, hogy na, itt az idő. Éppen pizsamában vagyok. Hüvelyi műtét ez, tehát nem fog a hasamon kilógni semmi utána, meg nem ejtenek rajtam vágás kívül. Mikor leszek levetkőzve? Vagy már a szobában levetkőzök, befekszek egy lepedő alá és betolnak folyosókon keresztül a műtőig? És utána hogy leszek felöltözve? Bocsi, hogy ilyen problémás vagyok, de tökre zavar. Nem szoktam én ilyen helyzetekbe kerülni.
2017. jan. 10. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekszel a szobádban és bemegy a nővér,hogy vetkőzz le és a fejedre húzzák azt a valamit én bugyinak hívom de más a neve ,na és utána letakarnak meg bekötik az infúziót, és így tolnak majd be a műtőbe , meg még a lábadra is húznak olyan ruhából lévő csizmát . Ne aggódj nem vészes a dolog! Kapsz majd még egy bátiritó injekciót is .
2017. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem már többször is műtőket és így mentek a dolgok ahogyan leírták, lehetnek más kórházban más szokások, de a lényeg ez.
2017. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. :) Most sokkal jobb, hogy tudok számítani valami konkrét dologra.

Van esetleg egyéb praktikus tanácsotok?

2017. jan. 10. 13:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A punci borotválást csináld meg otthon,mert a kórházban csinálja a nővér ha szőrös. Én régen ennél a műtétnél beöntést kaptam de most van ahol keserű sót kel inni és az fog kipucolni.
2017. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!