Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha folyamatosan...

Mit csináljak ha folyamatosan felfázok?

Figyelt kérdés
Párommal gumival védekezünk,nagyon figyelünk a higiéniára,mindig pisilek szex után de mégis mindig sikerül hólyaghurutot kapnom.Ki lettem kezelve uractil felfázás elleni tablettával,el is múlt de tegnap lefeküdtünk és úgy érzem újra kezd visszajönni a felfázás érzés. Mit lehet tenni?
2022. jún. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztéses vizelet vizsgálat kell.
2022. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és hüvelykenet.
2022. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
79%
Hasonló szituban járok én is … régen ezt nászutas betegségnek hívták. Nem csak utána, de előtte is pisilni kell, mert így nem tapad meg a baci a falon. Szedj fel, ha úgy érzed még egy gyógyszert vagy egy egyszeri adagos Monural port (vényköteles) és mellette szedj mindig tőzegáfonya kapszulát. Minden szex előtt és után amennyire lehetséges tisztálkodj. Ezzel sokat javíthatsz a helyzeten.
2022. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Uractil néven Magyarországon gyógyszer nincs forgalomban, így nem értem milyen készítményről lehet szó. Indokolt lenne a fennálló hólyaghurut adekvát antibiotikum kezelése (fosfomycin vagy nitrofurantoin), empirikusan alkalmazott antibiotikum kezelés eredménytelensége esetén vizelettenyésztés indokolt. Rendszeresen visszatérő hólyaghurut (évente legalább háromszor vagy fél év alatt legalább kétszer) esetén első körben életmódbeli tanácsok (bő folyadékfogyasztás, együttlét után vizelés, székelést követően megfelelő irányú törlés, szűk alsónemű kerülése) jön szóba 3 hónapos Uro-Vaxom kúra mellett. Ha a fentiek mellett sem szűnik a probléma urológiai vizsgálat keretében hosszútávú antibiotikum profilaxis a következő lépés. Kivizsgálásként emellett UH javasolt.
2022. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy butaság, de nekem az is sokat segített, hogy már nem hátulról előre törlöm meg magamat pisilés után hanem a hüvelytől az ánusz irányába. Ezenkívűl tőzegáfonya kapszula segített, mert savasítja a húgyutak ph-ját és így a baktériumok nem tudnak megtapadni.
2022. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!