Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka hogy ilyen...

Mi lehet az oka hogy ilyen későn sem jön meg?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy 16 éves vagyok (par nap múlva 17)

Még életemben nem menstruáltam, tavaly nyáron volt pár pici vér folt de azóta semmi.Minden előjel megvan.Orvoshoz kb 1 hét múlva megyek,és nem nem most kértünk időpontot már sokkal előbb de az orvos húzta-halasztotta ezért majd csak jövőhéten tudok menni.

Mi oka van hogy ilyen későn sem jön meg?Nem tudom hogy szamit e de anyumnak olyan 13-14 éves korában jött meg a nővéremnek pedig 12-13 évesen



2022. jún. 24. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hormon, pajzsmirigy. Ciszta. Csak a vizsgálat deríti ki.

Mi az, hogy az orvos halasztotta? Ilyen nincs.

2022. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy, és hány kg, sportolsz esetleg versenyszerűen? Amennyiben túl alacsony a testzsír százalékod, akkor a hormonrendszer nem tud megfelelően működni.
2022. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.először is az orvos 2 honapra elutazott valami munka üggyel és addig bezárt, mentünk más orvoskohoz is de már teljesen tele voltak.

2.hát kb 163 cm és 50 kg körül, lovagolok de nem teljesen versenyszerűen

Köszönöm a válaszokat!:)

2022. jún. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!