Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tergessegi striakat el lehet...

Tergessegi striakat el lehet tuntetni valahogy?

Figyelt kérdés
Eleg csunyan. Probalkoztam kremekkel, nem hasznaltak. Barmi otlet? Nagyon zavaro. Bikinit nem is merek felvenni.

2022. jún. 25. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmivel.
2022. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd idővel halványodnak. Amúgy rengeteg embernek van striája, még is mennyi ember megy strandra. Ha zavar is téged a stria, ne gátoljon meg abba, hogy bikinit hordj, mivel a stria az egy természetes dolog, nincs mit szégyellni azon.
2022. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tessék felvenni a bikinit. Vagy ha nem akarsz, akkor menj nyugodtan nudista strandra. Nehogy már emiatt legyenek gátlásaid 🤗


Senki nem tökéletes. De egy dolgot mondanék: az uszódressz senkinek nem áll jól szerintem

2022. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnnek el, hiszen szétreped a bőr ilyenkor, halványodik, de évek kérdése. Tini korban is vannak a növéstől, teljesen felesleges ügyet csinálni belőle.
2022. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is akard eltüntetni, arra gerjedek.
2022. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pl mindig vékony voltam és mégis nagyon csúnya striás lett a combom már kb 12-13 évesen a hirtelen növéstől. Pedig mindig azt mondta az orvos is, hogy manöken alkatom van. Rosszul esik az embernek, mert van, aki meg tényleg el van hízva és mégsincs neki ilyene.

De vigasztalhat a dolog, hogy sokaknak van ilyen és nehéz ellene bármit tenni. Meg lehet venni mindenféle csodaszernek titulált krémet sokezerért, de valószínűleg nem sokat érnek.

2022. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!