Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy tudnek Rajta segiteni?

Hogy tudnek Rajta segiteni?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomnek sajnos meg kellett szakitani a terhesseget mert beteg volt a babaja... szegeny teljesen kivan,panikrohamai vannak. Hogy tudnek segiteni neki? Nem voltwm meg ilyen helyzetben,nem tudom mitol erezne magat egy kicsit is ebben a helyzetben , segiteni szeretnek rajta de nem tudom hogyan :( borzaszto ezt latnom megszakad a szivem, kerdezem tole h mit tudok tenni, de nyilvan semmi... mondanatok barmit ami segithet egy barattol egy ilyen helyzetben?

#Megszakitott tergesseg
2021. okt. 26. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon jófej és empatikus vagy, amiért feltetted ezt a kérdést!


Ilyen helyzetben az a legjobb, ha biztosítod arról, hogy ott vagy neki és bármikor meghallgatod. Esetleg megkérdezheted tőle, mire volna szüksége.

2021. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos ezen senki nem tud segíteni, ezt mindenki magában tudja elrendezni, vagy szakszerű segítséggel.

Én úgy érzem egy másik terhesség tudna ezen segíteni, de van akinek előbb le kell zárnia mielőtt próbálkozik újra.

Nekem több mint egy éve volt, de nincs olyan nap, hogy ne gondoljak rá.

2021. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%
Sehogy. De ha ettöl pánikrohamai vannak, akkor nem is valo neki gyerek
2021. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ehhez egy jó pszichológus kell, ö tud rajta segíteni, te privát emberként nem.
2021. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszi Az eddigi valaszokat.

Jar szakemberhez is . Nyilvan emberfuggo , de o nagyon nem hozza fel magatol a temat csak azt mondja h rosszul van.. es mondja h inkabb en meseljek.. ilyenkor en probalok masrol beszelni (azert mert addig sem gondol erre a rossz dologra) , de neha mar szarul erzem magam h ilyen apro hulyesegeket magyarazok neki amikor a poklot eli meg, de eroltetni sem akarom ha magatol nem mondja...

2021. okt. 26. 20:00
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Egy életképtelen magzatrol van szo. Egyatalan nem normális.
2021. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

2 vagyok

Volt missedem és 3 gyerekem, korán eltemettem a szüleimet 14 évesen, nem vagyok pánikolós,de kedves 3 mas, ha nincs itt egy 2 évesem, aki miatt muszáj embernek maradni lehet hogy kicsit megzuhanok.

Remélem neked sosem kell ilyet átélni, sajnos itt a te döntésed, hogy megszületik e a vágyott gyerek, vagy nem.

És ha szegénynek még nem is vették észre időben, akkor lehet szülni kellett ami maga lehet a pokol.

3 inkább gondolkozz mielőtt írsz ,vagy csak kicsit, helyezd magad bele a helyzetbe.

2021. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

7

Én 22 éves gyerekem temettem el...kicsit helyezd magad a helyzetbe, vagy a kérdező baratnője. Nem egy beteg életképten pár hetes magzatot, hanem egy mellettem felnőtt embert.

2021. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
8-as, ez szörnyű és sajnálom, de az ugye megvan, hogy ez egy másik ember a saját maga bajával? attól még, hogy neked is van gyászod, tartsd már tiszteletben az övét.
2021. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan az eletben a sajat baja, attol nem fogja kevesbe fajdalmasan ezt megelni mert neked is szar vagy lehetne ennel szarabb.
2021. okt. 26. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!