Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a táborban ?

Mit tegyek a táborban ?

Figyelt kérdés

Tudom, néztem, hogy sok kérdés van már ahoz kapcsolódóan mi van ha a táborban van meg a menstruáció. Nekem is pont az egyhetes tábornak az elejébe biztos belógna a menstruációm pont amikor a legtöbb van. Nyílván ez nem ördöngösség nem fogok bele halni. Hanem az a baj hogy én egy evezős táborba megyek. A tiszán fogunk körbe evezni egy részén. Betétet használok, a tampont kipróbáltam de nem vált be és nem is tudom felhelyezni és a betétet jobban szeretem. Az átázással nem is lenne gondom este. Viszont reggel 9-től délután 2-ig vizen vagyunk az biztos. És ha felborul a csónak akko az is elég kellemetlen lenne. A táborunkban van mosdó mindig, viszont nomád táborban leszünk azaz evezünk, túrázunk, vándorlunk. Mivel gyenge a vérzésem nem is az miatt aggódom hogy átázna a csónakban a betét, hanem azon hogy mit csináljak ha beborul a csónak minden cucommal. Akkor a nállam lévő dolgok is eláznak nem csak én. A tábort pedig ez a pár nap miatt nem hagynám ki főleg hogy befizettük.


Mit tudok csinálni ha tiszta víz leszek ? Ha úszni kell valahova azt sem tudom megtenni, pedig elég gyakorlott evezős vagyok és úszó.

Esetleg azokat a napokat kihagyom, de az edzőm nem örülne... ha meg úgy hogy ha a hegyekben vagyunk a csoportal túrán ott sem tudok betétet cserélni. Mellékhelységek pedig nincsenek csak úgy elszórva a hegyeken.


Köszönöm a válaszokat !



2022. jún. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én ha beleborulhatok, akkor mindig vízálló zacskóban tárolom a bbetéteket. Szvl azok nem áznak el es tudom őket használni.

Ha beborulsz es amint lehet kijössz, valószínűleg nem fog atázni vízzel a betét. (Régen csináltam olyat evezeskor, h két bugyit vettem fel és mindkettőn volt betét, így a külső hamarabb ázott át.

DE, nyilván felnőtt fejjel már tudom, hogy en nem biztis h jó ötlet volt, inkább ha van még időd a táborral, próbálgassad a tampont, anyukád, vagy barátnőd biztos segítenek, vagy esetleg a kelyhet.

Ha a táborvezető edződ nő, akkor akár meg is mondthatod neki, és lehet h megérti vagy ad más tanácsot...

Remélem, h segítettem, am a csónakban ülőknek is mondhatod, főlek, ha lányok-biztos h megértik és jobban figyelnek.

És nyugodj meg, biztos lesz más is akinek épp megvan.


23N

2022. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia ! Köszönöm a válaszodat, megnyugtattál ! Sajnos férfi edzőm van és mivel két csapat jön 3 férfi edzővel leszünk. 23 fiúval és 9 lány lesz 😅. Szerencsére ott lesz a legjobb barátnőm aki mintha a hugom lenne szóval majd vele lerendezem.


Köszönöm mégegyszer !

2022. jún. 25. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Tamponozz, mert ha borultok, utána csurom vér leszel, amint kiázik a betéted.
2022. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem, ha azt írod hogy gyenge a vérzésed akkor 5 órát ki fogsz bírni (9-től 14-ig), cuccodat pedig hagyd a táborban, csak azt vidd magaddal csónakázni amit nagyon-nagyon muszáj. Gondold el, beborultok a vízbe, elázik telefonod, irataid, pénztárcád, gyógyszereid, stb. Én ezek miatt jobban aggódnék, hogy hova tegyem, mint a párszáz ft-os betét miatt.

Ha pedig megtörténik a bukás a vízben és ronggyá ázik minden ruhád ami rajtad van, akkor valószínűleg lesz nagyobb gondod is a meglévő vérzésedtől :D

2022. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A betét az a vízzel együtt nagyon nem jó. Muszáj lesz tampont használnod, vagy egyy nagyon pici méretű intim kelyhet.
2022. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!