Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba vagy hüvelygyulladás?

Hüvelygomba vagy hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Pár bapja sárgás zöldes folyásom van.Vizeletem csíp.Lent pedig kellemetlen érzés és van hogy viszket is.Vettem 2db-is hüvelyflóra helyreállítót.Egyiket már 2 napja feltettem.Másikat rá 4 napra kell.Vizelési ingert is érzek.Hasam nem fáj.Kicsit érzékeny.Menszesz vége felé jött elő.A végbélnyílás körül is érzékeny a bőr.

máj. 24. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Fertőzést szedtél össze. Irány az orvos!
máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén nehéz lesz.Hétköznap pedig dolgozok fél 4ig és utána már nincs nőgyógyászat.
máj. 24. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor elkérezkedsz. Ezt egy felnőttnek komlyan mondani kell? Főnök, ma délben elmegyek! Ennyi. Vagy kérsz aznapra egy szabit.

Ezen hüvelyflóra helyreállító már nem segít.

máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp el szeretnék jutni,de az se biztos,hogy időpontot kapok hétfőn.☹️
máj. 24. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzésed van úgy gondolom.😔

Kellemetlen.

Húzd ki valahogy a hétvégét es utána doki.

máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
máj. 24. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
valszeg fertőzés. Nőgyógyász segít.
máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább bakteriális fertőzésnek hangzik. Mindenképp orvos. Minek vártál hétvégéig?
máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és a hüvelyflóra helyreállító nem fog helyrehozni. Ha kikezelték a fertőzést utána kell használni.
máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn próbálok bejútni addig vettem Belima effect pkus hüvelytabit és krémet ez gombás és bakteriálisra adták q gyógyszertárba.
máj. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!