Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hideg víztől jobban fáj?

A hideg víztől jobban fáj?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a hideg vízben jobban görcsölnék, ha megjön, szvl ha hideg vízben úszom, akkor jobban fog görcsölni a hasam, ha megvan?

2022. jún. 26. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Én ilyenkor csakis a meleget kívánom, már a gondolata is brrr, hogy hideg víz.
2022. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem valószínűleg mennem kell úszni hidegbe, csak tudni akarom h fáj-e jobban?!
2022. jún. 26. 22:36
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha jobban görcsölsz akkor szerinted mi erre a válasz? Egyébként nehogy már ne mondhasd le...
2022. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3as a kérdést nem értem, és igen, lemondhatom, de tampponnal am meg tudom oldani csak azt akarom tudni, h JOBBAN FÁJ-E?
2022. jún. 26. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Ha jobban görcsölsz akkor szerinted mi erre a válasz? --> Ismételten megkérdem. Szerintem kérdésben benne a válasz...
2022. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam h jobban fáj, csak xy azt mondta h jobban görcsölnék



És én arra vagyok kíváncsi h ez igaz-e?!

2022. jún. 26. 22:51
 7/14 anonim ***** válasza:
1%

Hajaj, látom, mindent a szádba kell rágni, önállóan nem megy...


Mondták neked, hogy hideg vízben jobban görcsölnél --> az általános vélekedés is az, hogy a mensinél jobb a meleg, mivel görcsoldó hatása van --> erre írtam, hogy engem már a hideg gondolatától is kiráz a hideg --> ergo nagy valószínűséggel mi a válasz? :) Na mi? Hangosan, a hátsó sorban még nem hallják... Igen, általánosságban elmondható, hogy ha a meleg a görcsoldó, akkor a hideg nyilván az ellentéte. :D Tehát: igen, az görcsöltet, és a görcsölés mi más, ha nem fájdalom?


Döbbenet, mennyire nem tudnak az emberek szöveget értelmezni...

2022. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Jobban görcsölnél igen, mert a hidegnek érösszehúzó hatása van.
2022. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan itt minden mindenki hülye? Tömegesen leszavazni a helyes válaszokat? 😳 Na ezért használom már inkább a Redditet, milliószor értelmesebb emberek írnak oda...
2022. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos folyton ez van, hiába írsz értelmes válaszokat, úgyis lesz valaki akinek nem tetszik mert az ellenkezőjét írtad annak amit ő gondolt és lehúzza :(
2022. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!