Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az átlagnál jobban bírom a hideget? Jelenthet problémát? 18F

Figyelt kérdés

Iskolában is (már amikor volt) sokan a pad végén ültek kabátban, én meg vígan végigültem az ablak alatt pólóban az órát.

Ha hideg helyről érünk haza, sokan még át vannak hűlve egy darabig, de én általában nem nagyon. Amíg az ő kezük jég hideg, nekem már meleg a bőrőm.

A lábszáram alig fázik, sokáig elvagyok rövid nadrágban, és amíg a legtöbben már kabátot vesznek, én pulóverben jól vagyok.

Viszont a talpamról nagyon könnyen felfázok, így igyekszem legtöbbször papucsot hordani legalább.

Egyébként úgy általánosságban jól esik a hűs levegő. Többször szellőztetek is itthon.



2021. jan. 9. 19:53
 1/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknek nincs hideg érzetük, de az nagyon ritka. Itt a városban van egy figura, aki télen is rövid nadrág meg pólóba járkál, mert nem érzi a hideget neki jó, mert nem kell télen tüzelőre sem költeni. De te nem ez a kategória vagy max. kicsit jobban bírod a hideget ennyi. Valaki meg a meleget.
2021. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet. Nyáron majd.
2021. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy otthon nem fűtötök annyira és hozzászoktál a hűvösebb időhöz.

Velem is sokszor ez van, én otthon max. 20 fokig fűtök be, de van olyan ismerősöm, akinél állandóan minimum 25 fok van.

2021. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elvagyok pulóverben és rövidnadrágban, még ilyenkor is, nem fázom. Nekem is meleg a bőröm. Nekem inkább az ujjaim fázósak.
2021. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyugalmi helyzetben magas pulzusod, nem töredezett a hajad pl., akkor nem lehet pajzsmirigy túl működés. Ebben az esetben simán ilyen alkat vagy. Én meg magas vagyok vékony, hiába mozgok sokat, ha holnaptól lenne újra suli, szerintem több teremben kellene a télikabát. 18/l
2021. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!