Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tisztasági betétet is a...

A tisztasági betétet is a kukába kell helyezni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az eü.-nél világos, de a tisztaságit is ki kell dobni a szemetesbe? És azt is be kell csomagolni? Ha igen, mibe? Mert az eü.-vel ellentétben ennek ugye nincs tasakja.

+ aki cseredarabot visz magával tisztaságiból az mibe teszi? Szinteén ugyan ezen okból adott a kérdés, hiszen nincs hozzá védőnejlon.



2022. jún. 29. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Klotyópapírba, papírzsepibe csomagolva célszerű a szemetesbe dobni. A wc-be ne dobd, eldugulhat tőle.
2022. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Igen a kukába. Vagy csak simán összehajtod, vagy beleteszed egy darab wc papírba vagy zsepibe.

Van műanyag doboz a cseredarabok tárolásához. Pl. szokott lenni olyan akció, hogy betéthez, tisztasági betéthez csomagolják. De külön is meg lehet venni.

Illetve van tisztasági betétből is egyenként csomagolt. Az jó lehet, ha akarsz magaddal vinni.

2022. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Amikor cserélsz, ott a tiszta betét csomagolása. Kiveszed belőle azcújat és beletekered a használtat.
2022. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Én is abba szoktam becsomagolni, ami a hátán van, az a lehúzható papír.
2022. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️
2022. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Hol szeretnéd kidobni? Én otthon nem csomagolom semmibe, felesleges ezért bármit használni, összetekerem és kidobom a zárt konyhai szemetesbe. Máshol pld. wc-papír, hogy ne tudjon kinyílni.
2022. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondja xd
2022. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!