Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja vércseppet fedeztem...

Pár napja vércseppet fedeztem fel a bal mellbimbomon ,ez kb 3 napig tartott. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az említett tünet mellfájdalommal együtt jár(t). Ma is fájt,viszont vércsepp már nem volt.

Külsőleg semmi változás,csomót se érzek.Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lehet?

Nem ütöttem be,viszont lehet kb 1 hete a barátom kicsit túl erősen megszivta a bimbomat előjáték alatt.

Sajnos csak keddre kaptam időpontot orvoshoz

25/L



2022. jún. 30. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj el mammográfiára! Ez a rosszindulatú emlődaganat egyik tünete. Nem akarlak kiakasztani, de ne hallogasd!
2022. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak keddre kaptam időpontot,rairtam egy csomó klinikára. Ez volt a legkozelebbi dátum. Sajnos én is gondoltam erre :(
2022. jún. 30. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd kedden írd meg mi volt
2022. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Manócska1 ***** válasza:
kérdező,mi volt?
2022. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nincs kedd
2022. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Manócska1 ***** válasza:
bocsi,elnéztem
2022. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Semmi vészes, enyhe gyulladás,ami elmulik magától. Kb biztos attól,hogy a barátom túl megszívta a bimbomat,ha nem ez akkor a túl szoros melltartó miatt.Egy mirigyem kicsit begyulladt.

Biztonság miatt vissza kell menjek 3 hónap múlva egy kivizsgálásra.

2022. júl. 5. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Hála isten! Jobbulást!
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manócska1 ***** válasza:
Hálistennek! Jobbulást!
2022. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!