Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a barna “vérzés”? 18L

Mi lehet ez a barna “vérzés”? 18L

Figyelt kérdés
2 hete szombaton elvesztettem a szuzessegem, utana 2 napig vereztem. a mensimnek szerdan kellett volna jonnie tegnap, jott is de valami nagyon kicsike barna folyas, csak a wc papiron latszik. tegnap ota ez van. lehet h a szuzesseg elvesztese kicsit megvaltoztatta a hormonjaim?
2022. jún. 30. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán megtörténhet, hogy ez belezavart egy picit a ciklusodba
2022. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez előfurdulhat. Az is lehet, hogy hamarosan megjön, az is lehet, hogy csak később és az is, hogy ez most ennyi volt.

Ugye védekeztetek? Mert ugye az meg nyilvánvaló, hogy ha nem, akkor terhes is lehetsz. (Ez szabályos ciklusnál is kb. 11 napos luteális fázis lenne, simán eshetett akkorra az ovud.)

2022. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
29-én “jott meg”, es 18-an szexeltunk. csak egyszer, azota nem. vedekeztunk persze
2022. júl. 1. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!