Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása és...

Fogamzásgátló abbahagyása és a sok anyajegy megjelenése között lehet összefüggés? Más figyelt meg hasonló változást?

Figyelt kérdés

8 hónapja tettem le a fogamzásgátlót. Eddig nem is tűnt fel, csak most, ahogy sokkal többször viselek rövidet, fürdőruhát hogy rengeteg új anyajegyem lett, főleg ruhával fedett helyeken (de amúgy is védem magam a naptól).

Azt tudom, hogy terhesség alatt vagy pubertás korban a hormonhatás okozhat változást az anyajegyekben, ezért gondolok erre, így hogy 12 év után letettem... Amúgy nem tűnnek gáznak, bár lassan menni kellene szűrésre úgyis.

Nektek volt hasonló?



2022. júl. 1. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ezek a mocskos hormonális fogamzásgátlók szépen belepiszkálnak mindenbe. Nekem pont a bőrgyógyászom mondta, hogy sokaknál okoz anyajegyeket. Sajnos nálad is az okozhatta, csak neked a lerakásnál jött elő.
2022. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont akkor jött elő csomó anyajegyem mikor elkezdtem szedni. Sőt a meglévők közül is pár db minimálisan megnőtt. Én is gondoltam arra hogy a hormonális változás miatt lehet. Napozni szinte sose szoktam.
jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!