Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggelre, sajnos nem első...

Ma reggelre, sajnos nem első alkalommal úgy ébredtem hogy nagyon viszket a belső combom, majd ilyen dudoros lett ahogy vakartam. A viszketés elmúlt de mindkét oldalon kb tenyérnyi vörös foltok maradtak?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Nem vakartam annyira hogy ilyen foltos maradjon? Lehet ez betegség tünete?
2022. júl. 1. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A melegtől. Nem érnek össze a combjaid picit azon a részen?
2022. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom felső lábszárról van szó. Nagyon közel van az a csomó a nemi szervedhez?


Gyanakszol ezzel kapcsolatban valami nőgyógyászati-endokrinális elváltozásra? (Hormonzavar, esetleges túlsúly esetén.)

2022. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Összeérnek sajnos, de az máshol fáj akkor. Nagyon hirtelen híztam sajnos, lehet a bőröm nem bírja a strapát, erre gondoltam még, hogy feszül.
2022. júl. 1. 20:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan csomó, hanem ilyen dudoros, mint a csalán csípés kb.
2022. júl. 1. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam súlyos mértékű elhízás áll fenn - már megint. (Most vagyok életemben először normális endokrinológiai kivizsgáláson.)


Nőgyógyászatilag sem vagyok teljesen rendben - tartós nemi szerv gyulladás áll fenn (sajnos azt nem tudom, hogy külső vagy belsőre értik...)


Szoktam kapni időnként gyulladáscsökkentő kezeléseket - de kivizsgálás szempontjából nincs semmilyen rákos elváltozásra utaló jel. (Többször rákérdeztem, de azt mondták, hogy nem kell feltétlenül kezelni...)


Endometriózusom van állítólag, de azért nem járkálok orvostól orvosig, mert sem hipochonder nem akarok lenni, sem rettegésben élni a napjaimat...


2-es válaszoló voltam.

2022. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ekcéma is lehet. Nekem az okoz hasonló tüneteket. Travocort krémmel bekenve szinte rögtön elmúlik. Azt hiszem, vényköteles. Nekem bőrgyógyász diagnosztizálta az ekcémát, mutasd meg te is orvosnak.
2022. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!